LAJMI I FUNDIT:

Vera fillon me Magniflex – Rehati dhe Relaks! Deri në 30% ZBRITJE!

Vera fillon me Magniflex – Rehati dhe Relaks! Deri në 30% ZBRITJE!

Magniflex fillon promocionin me zbritje nga 15% deri në 30% në dyshekë vetëm në Ciao Berto si përfaqësues zyrtar i brendit botëror Magniflex.

Gjumi dhe rehatia janë shumë të rëndësishëm për fillimin e një dite plot produktivitet. Andaj, falë traditës dhe mjeshtërisë, dyshekat Magniflex e ofrojnë po këtë.

E kjo traditë, fillon që nga vitet ’60-ta, kur Giuliano Magni krijoi dyshekët e tij të parë në një puntori të vogël. Ishte fillimi i një rrugëtimi që më vonë u shndërrua në një revolucion. Që atëherë, Magniflex ka ndihmuar mbi 50 milionë njerëz të flenë më mirë, falë zgjidhjeve dhe modeleve të krijuara për të përmbushur nevojat e rehatisë, relaksimit dhe shëndetit.

Gjatë 60 viteve të fundit, pasioni për kërkimin dhe investimi i rëndësishëm në inovacion, në dizajn dhe në sistemet moderne të prodhimit e kanë kthyer emrin e Magniflex në sinonimin universal të rehatisë dhe mirëqenies.

Sot Ciao Berto i sjellë për të gjithë klientët në Kosovë, dyshekat inovativ Magniflex. Ejani dhe shfrytëzoni nga zbritja dhe fleni rehat, qetë e mirë!

 

Oferta zgjatë nga 15.06.2022 deri 15.07.2022.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Një hapësirë për jetesë të rehatshme - Kompleksi Linda dhe standarde të larta

Një hapësirë për jetesë të rehatshme - Kompleksi Linda dhe standarde të larta

Al Trade Center
UBT dhe UP në krye të listës - Institucionet kryesore të shkencës sipas Kosovo National H-Index Ranking

UBT dhe UP në krye të listës - Institucionet kryesore të shkencës sipas Kosovo National H-Index Ranking

UBT
Loja e madhe e LIRI afër përfundimit - bëhu fituesi i radhës!

Loja e madhe e LIRI afër përfundimit - bëhu fituesi i radhës!

Liri Prizren
RENAISSANCE: A film by Beyonce nga 1 – 3 dhjetor në Cinestar Megaplex

RENAISSANCE: A film by Beyonce nga 1 – 3 dhjetor në Cinestar Megaplex

Cinestar
Bishtnimi, inovacioni i shkeljeve nëpër tender

Bishtnimi, inovacioni i shkeljeve nëpër tender

Ekonomi
Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Studentët nga Kosova tani mund të pajisen me diplomë Amerikane dhe të punojnë për kompanitë në SHBA

Creative Hub Kosovo
Kalo në kategori