LAJMI I FUNDIT:

Veprimi ndaj Lumbardhit – ‘Vëllai i Madh’ merr vendim për Gani Gërminë

Veprimi ndaj Lumbardhit – ‘Vëllai i Madh’ merr vendim për Gani Gërminë
Foto: Screenshot/YouTube

Në spektaklin e natës së sotme (e hënë) u diskutuan gjerësisht gjestet e Gani Gërmisë kundrejt Lumbardh Salihut.

Gazetari e humoristi tha se ndihet keq për veprimet e tij dhe se nuk krenohet me këtë.

Pas gjithë diskutimit, atij iu kumtua vendimi i ‘Vëllait të Madh’, për t’ia bërë me dije se në këtë reality shou ka edhe rregulla.

Foto: Screenshot/YouTube

Vendimin e ‘Vëllait të Madh’ ua sjellim më poshtë:

“Gani, rrugëtimi i juaj i deritanishëm në Big Brother VIP Kosova është përshkruar shpesh me sjellje të papërshtashme.

Janë evidente fjalori ofendues, gjuha dhe veprimet e dënueshme ndaj banorëve të tjerë, veçanërisht në debatin e fundit me Lumin. Pasi fatmirësisht cënimi fizik ka munguar deri tash, unë fatin tënd në lojë shkaku i sjelljeve tuaja kam vendosur t’ia lë në dorë publikut.

Për këtë arsye sonte do të hap një televotim me pyetjen ‘A duhet Ganiu të qëndrojë në shtëpi?’”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Arta Kabashi konfirmon lidhjen me një personazh të njohur publik

Magazina
Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Drenusha Latifi publikon mesazhet mbështetëse që ka marrë pas rrëfimit për dhunën nga ish-bashkëshorti

Magazina
Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Banorja e re e Big Brother: Unë nuk kam qenë kurrë në Dubai

Magazina
Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Fation Kuqari pësoi një incident gjatë një loje në Big Brother - u detyrua të lë shtëpinë për pak orë

Magazina
Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Eros Grezda fshin të gjitha fotografitë me partneren - dyshohet se janë ndarë

Magazina
Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Lumbardhi me një dedikim për Kader Kicajn: Më mungon

Magazina
Kalo në kategori