LAJMI I FUNDIT:

Pas Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami nis xhirimet e serialit të ri

Pas Big Brother VIP Kosova, Vedat Bajrami nis xhirimet e serialit të ri

Aktori i humorit, Vedat Bajrami pas përfundimit të rrugëtimit në Big Brother VIP Kosova ka nisur punën për projekte te reja.

Vedati i cili doli i dyti në finalen e BBVK tashmë ka paralajmëruar një serial të ri për të cilën kanë nisur xhirimet.

Kështu ka njoftuar vet aktori në një postimi që ka bërë në llogarinë e tij në Instagram ku postoi një foto bardhë dhe zi.


Foto: Vedat Bajrami/Instagram

“Së shpejti, gati për xhirimet e serialit të ri në nivel tjetër”, ka shkruar Bajrami në mbishkrimin e postimit.

Të gjitha lajmet nga Vedat Bajrami
Lexo po ashtu Të gjitha lajmet nga Vedat Bajrami

Ndryshe, theksojmë që Vedati ishte banori që hyri në gjysmë të edicionit të parë të BBVK, por që pjesëmarrja e tij bëri bujë të madhe.

Ai ishte ndër favoritet për çmimin kryesorë, madje aktori është shprehur i pakënaqur me rezultate.

Ai refuzoi ftesën për të marrë pjesë në Post BBVK ndërsa në llogarinë e tij në Instagram publikoi sondazhet të cilat e kishin nxjerrë fitues atë. /Telegrafi/