LAJMI I FUNDIT:

“Veç je zhdukur prej jetës time” – Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre

“Veç je zhdukur prej jetës time” – Blero dhe Afrona tregojnë mes lotësh se përse nuk funksionoi martesa e tyre

Afrona Dika dhe Blero Muharremi janë bërë bashkë pas dy vitesh që njoftuan ndarjen nga njëri-tjetri.

Ky i fundit ka qenë i ftuar në ‘podcast’ të blogeres së njohur shqiptare, “The talk”.

Në ‘trailer’-in e publikuar në YouTube, dyshja flasin se përse nuk funksionoi martesa e tyre.


Foto: Screenshot/YouTube

“Pse nuk na ka funksionuar martesa Blerim?”, ka qenë pyetja që biondja ia drejtoi këngëtarit.

Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika
Lexo po ashtu Bëhen bashkë pas dy vitesh Blero e Afrona Dika

Ai në ndërkohë nuk hezitoi që të përgjigjet: “Veç je zhdukur prej jetës time”.

Foto: Screenshot/YouTube

E njëjta dëgjohet tutje duke thënë: “Një çift nuk martohet për me u nda. Martohet për një qëllim, me qenë bashkë përgjithmonë”.

Artisti nga ana tjetër shtoi: “Në 20 vite karrierë kjo është intervista ime më personalja”.

Foto: Screenshot/YouTube

Kjo ishte martesa e dytë e Bleros, pas ndarjes nga aktorja Teuta Krasniqi. /Telegrafi/

https://www.youtube.com/watch?v=UEIgKqxloYI

Në trend Magazina

Më shumë
Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Pasi erdhi në Kosovë, Dua Lipa u pa mbrëmë në një klub nate në Prishtinë

Magazina
Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Ish-Miss Kosova i jep fund beqarisë – publikohen pamje nga ceremonia luksoze

Magazina
Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Demi Rose publikon fotografi të guximshme, shfaqet tërësisht e zhveshur

Magazina
Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Dua Lipa për festivalin Sunny Hill: Ka qenë ëndërr ta realizoj me familjen time në qytetin tim

Magazina
Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Dukagjin Lipa nderohet me ‘Çelësin e Kryeqytetit’

Magazina
Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Transporti pa pagesë: Ndryshon orari i nisjes së autobusëve nga qendra e Prishtinës për në Sunny Hill

Magazina
Kalo në kategori