LAJMI I FUNDIT:

Vazhdon rritja vendeve të reja të punës në ‘Telegrafi Jobs’, aktualisht janë mbi 650 pozita të lira

Vazhdon rritja vendeve të reja të punës në ‘Telegrafi Jobs’, aktualisht janë mbi 650 pozita të lira

Telegrafi Jobs” si platforma më e popullarizuar në tregun e punës në Kosovës, vazhdon të rritet me numrin e pozitave të punës.

Reklama

Punëkërkuesit mund ta hapin një llogari në “Telegrafi Jobs” dhe të aplikojnë në këto pozita.

Edhe bizneset që kërkojnë punëtorë, gjithashtu mund të hapin llogaritë e tyre në “Telegrafi Jobs” që t’i publikojnë pozitat e lira.

Aktualisht në këtë platformë janë aktive 179 konkurse nga kompani të ndryshme, përmes së cilave kërkohen 669 punëtorë të rinj.

Ndër pozitat për të cilat kërkohen punëtorë janë për administratë, call center, teknologji informative, sigurime, marketing e reklamim, shitje dhe menaxhment.

Po ashtu, konkurset mund t’i gjeni edhe në faqen e “Telegrafi Jobs” në Facebook. /Telegrafi/

Në trend Ekonomi

Më shumë
S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

S’ka askund si zbritjet e maraklive n’BAU Market

Bau Market
RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

Ekonomi
Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Edicioni i parë i “Digital Transformation – The future of Work” vjen në Prishtinë

Ekonomi
Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Javë e çmendur në VITALAND – 300 dhurata FALAS e shumë aktivitete nga 1 deri me 7 qershor!

Vitaland
6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

6 cent zbritje në të gjitha pikat e Petrol Company

Petrol Company
Banorët flasin për Pozhegu Brothers: Profesionalizëm, komunikim dhe ndjeshmëri ndaj klientëve

Banorët flasin për Pozhegu Brothers: Profesionalizëm, komunikim dhe ndjeshmëri ndaj klientëve

Pozhegu Brothers
Kalo në kategori