LAJMI I FUNDIT:

Telegrafi

371 Artikuj

Muzikë, mirënjohje e nderime – Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Muzikë, mirënjohje e nderime – Radio Dukagjini shënon përvjetorin me koncert artistik: 24 vite me zanin që ju ndjek

Butrint Avdyli
Mbahet panairi ‘Gjithëpërfshirja në punësim’ për personat me aftësi të kufizuara – bizneset prezantojnë pozita të ndryshme të punës

Mbahet panairi ‘Gjithëpërfshirja në punësim’ për personat me aftësi të kufizuara – bizneset prezantojnë pozita të ndryshme të punës

Biznes
Eksperti Xërxa: Bizneset duhet të merren më seriozisht në aftësimin e punëtorëve për sigurinë dhe shëndetin në punë

Eksperti Xërxa: Bizneset duhet të merren më seriozisht në aftësimin e punëtorëve për sigurinë dhe shëndetin në punë

Albert Spahiu
HaPiTe mban eventin e radhës, diskutohet për menaxhimin e burimeve njerëzore dhe promovimin e konkurseve të punës

HaPiTe mban eventin e radhës, diskutohet për menaxhimin e burimeve njerëzore dhe promovimin e konkurseve të punës

Marketing
Këtë të premte në HaPiTe: Çka duhet pronarët e bizneseve të dinë për HR?

Këtë të premte në HaPiTe: Çka duhet pronarët e bizneseve të dinë për HR?

Marketing
Shqip.ai dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi për avancimin e inovacionit në Kosovë

Shqip.ai dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi për avancimin e inovacionit në Kosovë

Kosovë
Themelimi i Odës Ekonomike Kosovaro-Japoneze, Yamanaka: Presim rritje të zhvillimit të biznesit mes dy vendeve tona

Themelimi i Odës Ekonomike Kosovaro-Japoneze, Yamanaka: Presim rritje të zhvillimit të biznesit mes dy vendeve tona

Albert Spahiu
Aty ku jeni ju, jemi edhe ne – portalin Telegrafi mund ta ndiqni edhe përmes ‘Threads’

Aty ku jeni ju, jemi edhe ne – portalin Telegrafi mund ta ndiqni edhe përmes ‘Threads’

Lajme Teknologji
Mbahet Panairi i Karrierës, Telegrafi Jobs dhe mbi 200 kompani prezantojnë ofertat për nevojat e punëkërkuesve dhe punëdhënësve

Mbahet Panairi i Karrierës, Telegrafi Jobs dhe mbi 200 kompani prezantojnë ofertat për nevojat e punëkërkuesve dhe punëdhënësve

Biznes
RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

RIT Kosova feston 20 vjetorin e themelimit, mblidhen dhjetëra mijëra euro për bursa për studentët e këtij universiteti

Financa
Studentët e Fakultetit Media dhe Komunikim në UBT zhvilluan një punëtori në redaksinë e Telegrafit

Studentët e Fakultetit Media dhe Komunikim në UBT zhvilluan një punëtori në redaksinë e Telegrafit

Kosovë
Kalanderi: Kompania 'Liri' prodhon mbi 100 produkte dhe është fabrika më e madhe në tregun e Kosovës

Kalanderi: Kompania ‘Liri’ prodhon mbi 100 produkte dhe është fabrika më e madhe në tregun e Kosovës

Albert Spahiu
Mirë se vini në Telegrafin e ri – Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri – Shokun që ka ndryshuar!

Kosovë
Telegrafi po ndryshon, Gentian Lluka tregon ndryshimet me dizajnin e ri

Telegrafi po ndryshon, Gentian Lluka tregon ndryshimet me dizajnin e ri

Kosovë
Shoku po ndryshon – Telegrafi po sjell përjetimin e ri mediatik

Shoku po ndryshon – Telegrafi po sjell përjetimin e ri mediatik

Telegrafi
Ndreqe.com dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi për mbulimin e lajmeve lokale

Ndreqe.com dhe Telegrafi me marrëveshje bashkëpunimi për mbulimin e lajmeve lokale

Komunat
Ngjarja tragjike me 20 Janar në Shkup, Telegrafi Maqedoni i kërkon falje familjes Ibrahimi për keqkuptimin në raportim

Ngjarja tragjike me 20 Janar në Shkup, Telegrafi Maqedoni i kërkon falje familjes Ibrahimi për keqkuptimin në raportim

Maqedonia e Veriut
Ish-kryediplomatja: Duhet të pranohet marrëveshja, edhe nëse nuk vjen njohja nga Serbia

Ish-kryediplomatja: Duhet të pranohet marrëveshja, edhe nëse nuk vjen njohja nga Serbia

Kosovë
Al Trade dhe Telegrafi – dhurata për fëmijët në Klinikën e Pediatrisë dhe SOS Fshatrat e Fëmijëve Kosovë

Al Trade dhe Telegrafi – dhurata për fëmijët në Klinikën e Pediatrisë dhe SOS Fshatrat e Fëmijëve Kosovë

Al Trade Center
16 vjet me Telegrafin!

16 vjet me Telegrafin!

Kosovë
Përfundoi “Eksperti” i Botërorit: Telegrafi në partneritet me Birra Peja dhe GO+ dhuroi iPhone 14 Pro, Trotinet Elektrik, TV dhe shumë shpërblime tjera për parashikuesit më të mirë

Përfundoi “Eksperti” i Botërorit: Telegrafi në partneritet me Birra Peja dhe GO+ dhuroi iPhone 14 Pro, Trotinet Elektrik, TV dhe shumë shpërblime tjera për parashikuesit më të mirë

Ndërkombëtare
Telegrafi zë vendin e tretë në turneun e pingpongut “Ping Pong Business Tournament”

Telegrafi zë vendin e tretë në turneun e pingpongut “Ping Pong Business Tournament”

Pingpong
Studentët dhe gazetarët e rinj vizitojnë Telegrafin

Studentët dhe gazetarët e rinj vizitojnë Telegrafin

Kosovë
Në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, Telegrafi me video sensibilizuese

Në muajin e ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit, Telegrafi me video sensibilizuese

Shëndetësi