Sot iu dha lamtumira e fundit njërit prej yjeve hollivudiane, Luke Perryt.

Reklama

Aktori i “Beverly Hills” dhe “Buffy the Vampire Slayer”, Perry u varros i veshur me një kostum prej kërpudhave.

Vajza e artistit të ndjerë, Sophie ka treguar arsyen pse e ka varrosur të atin në një varr të tillë.

View this post on Instagram

💛miss him a little extra today💛

A post shared by Sophie Perry (@lemonperry) on Mar 23, 2019 at 4:51pm PDT

“Në dhjetor shkova në San Francisco me dy miqtë e mi më të mirë. Njëri prej tyre, kurrë nuk kishte qenë në Kaliforni, kështu që ne shkuam të vizitojmë Redwoods. Kam bërë këtë fotografi ndërsa ishim atje, sepse mendova, “ato kërpudha janë të bukura.” Tani, kërpudhat mbajnë një kuptim krejtësisht të ri për mua”.

Reklama

“Çdo shpjegim që jap unë nuk do të bëjë drejtësi, por është në thelb një mundësi e varrimit miqësor me anë të kërpudhave. Babai im e zbuloi atë dhe ishte shumë i emocionuar nga kjo sesa e kam parë ndonjëherë. Ai u varros në këtë kostum, një nga dëshirat e tij të fundit. Ato janë me të vërtetë një gjë e bukur për këtë planet dhe unë dua ta ndaj me të gjithë ju”, ka shkruar ajo në Instagram.

Reklama
Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të "Beverly Hills, 90210" që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru Jeta dhe karriera e Luke Perryt, yllit të "Beverly Hills, 90210" që ndërroi jetë nga komplikimet e goditjes në tru
Reklama

Ajo më tutje ka treguar se një kovë kërpudhash i ka kushtuar më shumë se 1.500 dollarë.

Ndryshe, ai ndërroi jetë si pasojë e komplikimeve nga goditje në tru që e kishte pësuar gjatë muajit mars. /Telegrafi/

View this post on Instagram

💋In December I went to San Francisco with two of my best friends. One of them, had never never been to California, so we went to show him the Redwoods. I took this picture while we were there, because i thought, “damn, those mushrooms are beautiful.” Now, mushrooms hold an entirely new meaning for me. Any explanation i give will not do justice to the genius that is the mushroom burial suit, but it is essentially an eco friendly burial option via mushrooms. All i can say is that you should all look into them at coeio.com or just by googling “mushroom burial suit” . My dad discovered it, and was more excited by this than I have ever seen him. He was buried in this suit, one of his final wishes. They are truly a beautiful thing for this beautiful planet, and I want to share it with all of you.

A post shared by Sophie Perry (@lemonperry) on May 3, 2019 at 4:53am PDT