LAJMI I FUNDIT:

Vajza e Beyonce merr vëmendjen për ngjashmërinë e madhe me nënën e saj

Vajza e Beyonce merr vëmendjen për ngjashmërinë e madhe me nënën e saj
(Foto: Twitter)

Vajza e divës Beyonce dhe reperit Jay-Z rrëmbeu të gjithë vëmendjen me paraqitjen e saj në tribuna gjatë një ndeshjeje basketbolli të NBA dhe fansa të shumtë e kanë komentuar ngjashmërinë e madhe me nënën e saj.

Jay Z e kishte marrë vjazën 10-vjeçare, Blue Ivy Carter, në ndeshjen e finales së NBA, ndërsa kësaj radhe ajo e mori vëmendjen nga babai i saj i famshëm.

Blue Ivy ishte ulur me të atin pranë parketit, e veshur me të zeza, por ngjashmëria me nënën ishte ajo që shkaktoi një ortek komentesh në rrjetet sociale.

Një sërë postimesh i janë kushtuar dukjes së saj dhe disa kanë pyetur veten nëse ka mundësi që ajo t’i ngjajë kaq shumë këngëtares duke krahasuar një fotografi të divës nga viti 2007 me atë të vajzës së saj.

Reklama
Reklama

Blue Ivy ka lindur në janar të vitit 2012, dhe ndërsa më herët ngjante më shumë me babanë, ndryshimi i saj gjatë rritjes ka ngjallur veçanërisht interes publik për ngjashmërinë me Beyonce. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

“Shko vishu se na mbyte” - Luizi mahnitet nga dukja e Jorit teksa e ‘ngacmon’ gjatë sfilatës

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Imran Amiti
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Kalo në kategori