Sot (e enjte), reperi i njohur shqiptar, Getinjo, feston ditëlindjen e tij të 28-të.

Me këtë rast ka pranuar urime të shumta nga fansat e tij, duke mos munguar edhe një urim i veçantë nga vëllai, Mozzik.

Përmes një postimi të publikuar në llogarinë e tij personale, Instagram, Mozzik zgjedh këto fjalë për të uruar vëllanë. “Urime ditëlindja vëllau im i vetmi dhe i vërteti Getinjo, Zoti na dhashtë shëndet e sukses së bashku. Të dua”, ka shkruar ai.

Dyshja janë reperë mjaft të suksesshëm, të cilët deri më tani kanë sjell një sërë projektesh dhe bashkëpunimesh me emra të njohur.

Ata po vazhdojnë të punojnë ndaras, por që në koncerte dhe mbrëmje të ndryshme janë gjithnjë së bashku.

Kënga e fundit e publikuar nga Getinjo është “Selfmade” kurse Mozzik para pak ditëve solli bashkëpunimin me reperin gjerman, Dardan. /Telegrafi/