Ata realizuan një këngë së bashku disa muaj më parë.

Bëhet fjalë për këngëtarët e njohur, Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj, të cilët sollën duetin e parë të titulluar “All your lovin”.

Të njëjtit u komentuan shumë për raportin pas publikimit të klipit, pasi u shfaqen në momente intime.

Foto: Screenshot/Instagram

Madje, pas këtij videoklipi dyshja ishin parë së bashku shumë të afërt në një festival të mbajtur në Shqipëri.

Kjo bëri që të dyshohet se ka diçka më shumë mes tyre, përkundër se nuk kanë bërë ndonjë reagim palët.

Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje dashurie? Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje dashurie?

Së fundmi Roni është pyetur nëse do të ketë një bashkëpunim tjetër me artisten nga Shqipëria.

Reklama

Foto: Screenshot/YouTube

“Ndoshta në të ardhmen. Gjithmonë dua që të bëj këngë me artistë të mirë”, u shpreh ai.

Reklama

Sidoqoftë me një vështrim të lehtë, ata shihet se nuk ndiqen me njëri-tjetrin në rrjete sociale. /Telegrafi/