LAJMI I FUNDIT:

Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje dashurie?

Pas skenave ngacmuese në videoklip, Semi Jaupaj dhe Ron Zaiti konfirmojnë se janë në një lidhje dashurie?

Ata javë më parë sollën projektin e parë të përbashkët të quajtur “All your lovin”.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtarët shqiptarë, Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj, të cilët morën vëmendje të madhe me afrimitetin e paraqitjen në videoklip.

Kjo madje bëri të dyshohej se mund të ketë diçka më shumë mes tyre, përveç se miq.

Foto: Screenshot/Instagram

E së fundmi është publikuar një video në rrjete sociale, ku dyshja shihen bashkë në një festival, teksa në një moment krahas përqafimeve shkëmbejnë edhe puthje me njëri-tjetrin.

Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj vijnë me këngën e re "All your lovin"
Lexo po ashtu Ron Zaiti dhe Semi Jaupaj vijnë me këngën e re "All your lovin"

Ndonëse nuk kanë reaguar akoma në lidhje me këtë, ata shihet qartazi se po shijojnë një kohë të bukur së bashku.

Ndërsa sa i përket këngës së tyre, dueti u prit shumë mirë dhe për pak ditë ka kaluar shifrën e tre milionë klikimeve në YouTube.

Semi nga ana tjetër prej shumë vitesh ka qenë në një romancë dashurie me këngëtarin Bojken Lako. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Eskalon situata, Bledi Mane degradon me fjalor banal ndaj Nita Latifi në emision

Magazina
Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Kush është Noor Alfallah, me të cilën Al Pacino do të ketë fëmijë

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Alban Skënderaj e befason me një makinë luksoze Miriamin në ditëlindjen e 38-të

Magazina
Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Publikohet dokumenti që vërteton se kurorëzimi i Luizit me Kiarën ishte fiktiv, fituesi i BBVA rezulton beqar në gjendjen civile

Magazina
Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Pas Afronës, Blero nis pushimet në Itali me të dashurën e re

Magazina
Kalo në kategori