LAJMI I FUNDIT:

U fut në mes për të ndarë nxënësit që rriheshin, e pëson keq asistentja e drejtorit të shkollës në Teksas – bëhet për spital

U fut në mes për të ndarë nxënësit që rriheshin, e pëson keq asistentja e drejtorit të shkollës në Teksas – bëhet për spital

Një grup nxënësish të klasës së nëntë kanë rrahur brutalisht asistenten e drejtorit të shkollës në Teksas, e cila është dërguar në spital me lëndime serioze në kokë.

Reklama

Nxënësit e shkollës së mesme Westifled në Spring, 20 milje në veri të Houston, përplasën për tokë administratoren derisa ajo u fut në mes për të ndarë të rinjtë që rriheshin, transmeton Telegrafi.

Videoja e postuar në rrjetet sociale, shfaq rrahjen brutale që ndodhi më 27 prill mes disa nxënësve të klasës së nëntë, që sipas familjarëve të asistentes së drejtorit, ajo nuk mund të flasë nga goditjet.

Babai i viktimës së sulmit tha se ajo po vuan nga dhimbet e mëdha në kokë, dhe se rëntgenografia do të përcaktojë saktësisht dëmet e shkaktuara.

Shumica e mësimdhënësve thonë se ndihen të pasigurt në kampus, për faktin se vetëm dy policë kujdesen për sigurinë në hapësirën ku vijojnë mësimin 3 mijë nxënës. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Vrasja e policit në veri, avokati serb Stojkoviq: Sulmi nuk do të ishte i mundur pa mbështetjen e Aleksandar Vuçiqit dhe BIA-s për FSB-në ruse

Serbia
Ukrainasit hedhin në erë anijen e ushtrisë ruse, e godasin me dron kamikaz – publikohen pamjet e sulmit

Ukrainasit hedhin në erë anijen e ushtrisë ruse, e godasin me dron kamikaz – publikohen pamjet e sulmit

Evropa
Amerikani i kërkuar për vrasjen e vitin 1991, kapet në Meksikë

Amerikani i kërkuar për vrasjen e vitin 1991, kapet në Meksikë

Amerika
Ministri i jashtëm rus thotë se SHBA-ja është “drejtpërdrejt në luftë” me Moskën

Ministri i jashtëm rus thotë se SHBA-ja është “drejtpërdrejt në luftë” me Moskën

Evropa
Historia e 'rrjetit prej rreth 8 mijë bunkerësh nëntokësorë' në Zvicër, që janë bërë sërish të nevojshëm për ushtrinë

Historia e 'rrjetit prej rreth 8 mijë bunkerësh nëntokësorë' në Zvicër, që janë bërë sërish të nevojshëm për ushtrinë

Evropa
Ukrainasit pretendojnë se në sulmin raketor në Sevastopol janë plagosur rëndë komandantët e marinës ruse

Ukrainasit pretendojnë se në sulmin raketor në Sevastopol janë plagosur rëndë komandantët e marinës ruse

Evropa
Kalo në kategori