Ajo këtë kohë ka qenë një nga emrat më të komentuar pasi u aludua për një lidhje të re dashurie.

Reklama

Bëhet fjalë për këngëtaren shqiptare me famë botërore, Dua Lipën, për të cilën u tha se ka nisur një romancë me komedianin Trevor Noah, pasi u panë bashkë në një restorant në New York.

Sidoqoftë, krijuesja e hitit “Levitating” në një intervistë konfirmoi se është beqare.

View this post on Instagram

A post shared by DUA LIPA (@dualipa)

Artistja së fundmi njoftoi ndjekësit se ka ftuar në emisionin e saj ‘podcast’ “Dua Lipa: Në shërbimin tuaj” komedianin e famshëm amerikan, Trevor Noah.

Dua Lipa thuhet se ka nisur një romancë dashurie me komedianin Trevor Noah Dua Lipa thuhet se ka nisur një romancë dashurie me komedianin Trevor Noah

Me artistin në fjalë tha se do të diskutojnë më shumë për kolegët e tij komedianë.

Reklama

“Jemi kthyer me Botimin 038 të Shërbimit95! Në buletinin e kësaj jave, autori dhe gazetari iranian Kamin Mohammadi eksploron historinë e protestave në Iran, si në të kaluarën ashtu edhe në të tashmen, pas vdekjes tragjike të Mahsa Amini – një gjë e fuqishme dhe bindëse që duhet lexuar”, tha ajo.

Reklama

Foto: The Image Direct

“Po ashtu, bëni një udhëtim me gazetaren e pavarur të stilit të jetesës, Juli Suazo, për mrekullinë që ndryshon humorin, që është restoranti filipinas Van Gogh dhe, në podcastin e kësaj jave “Dua Lipa: Në shërbimin tuaj”, i ftuari Trevor Noah ndan me ju komedianët që ai mendon se duhet t’i përcjellni. Sigurohuni që të abonoheni në service95.com përpara të dielës”, vazhdoi më tej 27-vjeçarja.

Reklama

Spekulimet për një lidhje dashurie dolën pasi dyshja u shfaqën shumë të afërt me njëri-tjetrin. /Telegrafi/

Foto: The Image Direct