LAJMI I FUNDIT:

Trabzonspor përgatit ofertë për Hetemajn

Trabzonspor përgatit ofertë për Hetemajn
Reklama

Klubi turk, Trabzonspor, interesohet për shërbimet e mesfushorit shqiptar, Përparim Hetemaj.

Futbollisti që e përfaqëson Finlandën është pjesë e klubit italian, Chievo, ku ka marrëveshje edhe për një sezon.


Hetemaj tregon pse refuzoi Kosovën
Lexo po ashtu Hetemaj tregon pse refuzoi Kosovën

Sipas Corriere di Verona, Trabzoni është duke përgatitur ofertë për 30-vjeçarin që në ditët në vijim do t’ia paraqesë klubit që e pronëson.

Ndërkohë, bëhet e ditur se Chievo kërkon gjashtë milionë euro për Hetemajn.

Mesfushori është te klubi i Serie A që nga viti 2011, ndërsa interesim për të ka shprehur më herët edhe Bordeaux. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Harrojeni “Fadil Vokrrin”, fusha e përmbytur nga ‘uji dhe lloçi’ në Lubjanë vjedh gjithë vëmendjen para ndeshjes në Ligën e Konferencës

Ndërkombëtare
Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Genc Nuza bëhet viral në rrjetet sociale, ndërpreu dy herë ndeshjen mes HJK Helsinki dhe Aberdeen

Ndërkombëtare
Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Liverpooli bëhet skuadra e parë që arrin një moment historik për një klub anglez

Ndërkombëtare
Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Man City gati të 'lehtësojë largimin' e lojtarit për shkak të marrëdhënieve të këqija me Guardiolën

Premier League
Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

Bellingham dhe Real Madridi në mes të një udhëkryqi - anglezi mund ta humbë sezonin dhe Euro 2024

La Liga
Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Maldini thyen heshtjen pas shkarkimit e tij nga Milani, tregon gjithë detajet

Serie A
Kalo në kategori