LAJMI I FUNDIT:

Tottenham vihet pas Cengiz Underit të Romës

Tottenham vihet pas Cengiz Underit të Romës

Jose Mourinho i ka kërkuar Tottenhamit që të ofrojë anësorin e Romës, Cengiz Under gjatë verës.

Reklama

Sipas gazetës turke Gunes, talenti 22-vjeçar ka tërhequr vëmendjen e menaxherit të ri të Spurs, Mourinho.

Blerja do të tentohej vetëm nëse Tottenham do të kualifikohet në Ligën e Kampionëve.

Cengiz Under humbi pjesën më të madhe të këtij sezoni shkaku i dëmtimeve dhe gjithashtu ishte i lidhur shumë me një transferim në Milan.

Roma nënshkroi me të nga Basaksehir për 14 milionë euro në verën e vitit 2017.

Ai ka bërë 82 paraqitje, duke shënuar 16 gola dhe duke dhënë 11 asistime. /Telegrafi/


Në trend Sport

Më shumë
Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

Messi u kërkon klubeve tjera ta ndihmojnë për të nënshkruar me Barcelonën

La Liga
Zbulohet lista e re me 10 lojtarët më të vlefshëm në tregun e transferimeve – Haaland rrëmben vendin e parë, Mbappe i dhjeti

Zbulohet lista e re me 10 lojtarët më të vlefshëm në tregun e transferimeve – Haaland rrëmben vendin e parë, Mbappe i dhjeti

Ndërkombëtare
Pse Interi shpreson që Real Madridi të nënshkruajë me Harry Kane?

Pse Interi shpreson që Real Madridi të nënshkruajë me Harry Kane?

Ndërkombëtare
Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Benzema përmend Ronaldon në deklaratën e tij të parë si lojtar i Al Ittihad

Ligat tjera
Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

Real Madridi nxjerr në shitje Valverden

La Liga
Përfitimet marramendëse në muaj, javë, ditë, orë, minutë dhe sekondë të Benzema te Al-Ittihad

Përfitimet marramendëse në muaj, javë, ditë, orë, minutë dhe sekondë të Benzema te Al-Ittihad

Ligat tjera
Kalo në kategori