LAJMI I FUNDIT:

Tom Hardy dhe Charlotte Riley në pritje të fëmijës të dytë

Tom Hardy dhe Charlotte Riley në pritje të fëmijës të dytë

Duket se Tom Hardy do të bëhet prind për herë të dytë mem bashkëshorten e tij Charlotte Riley.

Reklama

Aktori tashmë është baba i dy fëmijëve, por një e ka me bashkëshorten Charlotte.

Sipas Mail on Sunday, burimet kanë konfirmuar se çifti është i gatshëm që të zgjerojë familjen edhe më shumë.

Charlotte thuhet se fshehu stomakun në një fustan solemn ku ishte përkrah Hardyt në një paraqitje të rrallë të çiftit në premierën e filmit “Swimming with Men”.

Charlotte dhe Tom janë të martuar tash e katër vjet, kurse fëmijët po i mbajnë larg nga ëmendja e publikut.

Djali i madh i Tom, Louis 10 vjeçar, erdhi në jetë pas relaiconit me Rachel Speed. /Telegrafi/