LAJMI I FUNDIT:

Tom Hardy mund të jetë James Bond i ardhshëm

Tom Hardy mund të jetë James Bond i ardhshëm
Tom Hardy (Foto: John Phillips/Getty Images/Guliver)

Aktori i njohur, Tom Hardy do të zëvendësojë Daniel Craig në filmin e ri të James Bond.

Reklama

Kështu të paktën raporton The Sun, teksa thekson se 43-vjeçari është emëruar se 007 i ardhshëm.

Një rol i tillë për aktorin është propozuar që në qershor të këtij viti, ndërsa deri më tani nuk është bërë e ditur për audiencën.

(Foto: Kevin Winter/Getty Images/Guliver)

Ai kishte planifikuar ta zbulojë këtë në nëntor, por për shkak se premiera e filmit u anulua, Tom i duhet të mbajë sekrete për më gjatë.

Ndërkaq, Daniel Craig që nga viti 2006 ka luajtur në rolin e James Bond në katër filma si “Casino Royale”, “Quantum Of Solace”, “Skyfall” dhe “Spectre”.

(Foto: Frederick M. Brown/Getty Images/Guliver)

Pas këtyre eksperiencave, dhe përfundimit të “NO Time To Die”, Craig kishte bërë të ditur se do të heq dorë nga dy rol.

Ndërsa Tom është caktuar si adekuat në rolin e 007, James Norton dhe Sam Heughan kishin qenë dy emra tjerë konkurrent.

(Foto: Tristan Fewings/Getty Images/Guliver)

Flitet se në sezonin e ri të filmit, regjisori Sam Mendez, për herë të parë do të përfshijë në film edhe një aktor me ngjyrë, që do të jetë Idris Elva. /Telegrafi/