LAJMI I FUNDIT:

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja kroate, Ivana Knoll kapet keq me prezantuesen gjermane: Po të dukesha si ty, do të vishja gjithmonë rroba dimri

Tifozja e njohur kroate, Ivana Knoll, është kapur keq me një prezantuese gjermane të sportit e po ashtu edhe me televizionin gjerman, pas intervistës të realizuar me ta të shtunën.

Knoll, e cila njihet si tifozja më tërheqëse prej paraqitjes së saj në Kampionatin Botëror, kreu një intervistë për televizionin gjerman Magenta TV, përpara ndeshjes Kroaci – Spanjë, të shtunën mbrëma, shkruan DailyMail.

Por, pas paraqitjes së saj në programin televiziv, kroatja sulmoi keq prezantuesen gjermane Laura Wontorra, e cila intervistoi atë të shtunën, shkruan DailyMail.


Së pari, ajo publikoi një foto të prezantueses Laura Wontorre dhe kritikoi pamjen e saj.

“E dashur Laura, po të dukesha kështu do të vishja rrobat e dimrit përgjithmonë”, ka shkruar ajo krahas fotos së prezantueses.

Knoll sulmoi gjithashtu edhe kompaninë mediale Magenta TV.

“Televizioni më joprofesional i të gjitha kohërave. Mësojini prezantuesve kulturën dhe mos më telefononi më kurrë për intervistë”, tha ajo.

Knoll, e cila kishte veshur një bluzë të shkurtër të sipërme, tha gjatë intervistës se bënte ftohtë. Ishte pikërisht aty kur prezantuesi në studio tha: “Teorikisht, do të ishte gjithashtu mundësia për të veshur diçka kur është ftohtë”.

Kamerat më pas u kthyen tek intervista me gazetaren Wontorra brenda stadiumit të Kolnit, ku prezantuesja e televizionit gjerman tha për Bild: “Tani thjesht do të përpiqeshim të gjenim pak ekspertizë”. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Xhensila Myrtezaj dhe Ghetto Geasy sjellin këngën “Vaj Vaj”

Magazina
Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Bianca Censori del vetëm në të brendshme për të drekuar me bashkëshortin Kanye West

Magazina
Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Santiana Maloku vazhdon pushimet me dukjet fantastike në bikini

Magazina
Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Sunny Hill Festival shpërblen me zbritje të madhe miqtë e “Believers”

Magazina
Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Fotografia e telefonit të së dashurës së Lamine Yamal 'konfirmon' lidhjen e tyre

Magazina
Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Investimet e mëdha të Modric - ka një shtëpi luksoze në Zarë, një apartament në Zagreb e një vilë në Madrid

Magazina
Kalo në kategori