LAJMI I FUNDIT:

Tha se e kërcënoi, Kiara i reagon ashpër Teas: Do të përballesh me të gjitha shpifjet që ke bërë

Tha se e kërcënoi, Kiara i reagon ashpër Teas: Do të përballesh me të gjitha shpifjet që ke bërë

Tea Trifoni në një paraqitje në emisionin “Më lër të flas” tregoi se është kërcënuar nga Kiara Tito dhe familjarët e saj në një nga spektaklet e Big Brother VIP Albania.

Reklama

Kjo deklaratë është diskutuar sërish në Post BBVA midis dy ish-konkurrenteve, ku në këtë mes është përfshirë edhe fituesi i këtij edicioni.

Ish-konkurrentja e “Përputhen” i tha prezantueses se duhet të kërkonte falje për atë që bëri.

Foto: Instagram

“Duke qenë se i gjithë Top Channeli e di këtë. Si fillim duhet të kërkosh falje për atë që bëre. Nuk po shes gjë. Është diçka që ka ndodhur dhe jo vetëm me mua, po edhe me personat e tjerë. A nuk është e vërtetë që erdhe te dera e Big Brotherit dhe fillove të më ofendoje, të pasqyroje pasiguritë e tua dhe të thoje që unë jam xheloze”, u shpreh ajo.

“Hyre si tigër dhe dole si lepurush” - Olta Gixhari 'shpërthen' ndaj Bledi Manes në Post Big Brother VIP
Lexo po ashtu “Hyre si tigër dhe dole si lepurush” - Olta Gixhari 'shpërthen' ndaj Bledi Manes në Post Big Brother VIP

Në anën tjetër, Kiara iu drejtua Teas se do të përballet me gjyqin për të gjitha shpifjet që ka bërë.

Foto: Instagram

“Shihemi në gjyq, në gjyq për shpifje. Shko bëje denoncimin me fakte, por pastaj do të të ngrijë buzëqeshja kur të vijë një tjetër denoncim për të gjitha shpifjet dhe mashtrimet që bën. Shumë shpejt do të përballesh me gjitha shpifjet që ke bërë, e të gjitha gjërat për të përfituar vëmendje dhe klikime”, tha Tito.

Konflikti midis vajzave duket se nisi pasi Tea fillimisht kishte një pëlqim për artistin shkodran. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Xhuli tregon anën tjetër të saj: Kam mbaruar Mjekësinë e Përgjithshme dhe kam punuar si doktoreshë në Finlandë

Magazina
Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Fero publikon një tjetër fotografi nga vizita në Medinë

Magazina
Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Granit Xhaka feston ditëlindjen, bashkëshortja i bën urimin romantik

Magazina
Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Partnerja e Cristiano Ronaldos, Georgina Rodriguez shkëlqen me një tjetër paraqitje elegante

Magazina
Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Në një rrëfim për Vogue, Angelina Jolie thotë se fëmijët ia shpëtuan jetën: Kishim shumë plagë për të shëruar pas ndarjes nga Brad Pitt

Magazina
Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan

Bebe Rexha publikon bashkëpunimin e ri me David Guettan "One in a Milion"

Magazina
Kalo në kategori