LAJMI I FUNDIT:

“Tekst prej shpirtit tim”, Bes Kallaku publikon baladën e re ‘Mosmirënjohja’ me Eli Malajn – fansat dyshojnë se është dedikim për Xhensilën

“Tekst prej shpirtit tim”, Bes Kallaku publikon baladën e re ‘Mosmirënjohja’ me Eli Malajn – fansat dyshojnë se është dedikim për Xhensilën

Aktorin dhe këngëtarin e njohur Bes Kallaku, mediat rozë e kanë vendosur në qendër të vëmendjes së fundmi, pasi qarkulluan thashethemet për një ndarje të mundshme me gruan e tij, këngëtaren e njohur Xhensila Myrtezaj. Ky lajm ka qenë burim i shtuar interesimi për fansat dhe ndjekësit e çiftit, duke i mbajtur të angazhuar në rrjete sociale për çdo përditësim të mundshëm.

Në një lëvizje që mund të konsiderohet si përgjigje ndaj kësaj vëmendjeje, të mërkurën, Besi njoftoi publikimin e projektit të tij muzikor më të ri, në bashkëpunim me këngëtaren shkodrane Eli Malaj.

Balada e titulluar “Mosmirënjohja” është përshëndetur me një postim në Instagram ku Bes Kallaku ka shprehur mirënjohjen e tij për të gjithë ata që kontribuan në krijimin e këngës.

Foto: Bes Kallaku/Instagram

Ai ka theksuar në veçanti vargjet e këngës, duke vënë në dukje se janë shkruar nga thellësia e shpirtit të tij. Kjo ka shtuar më shumë kuriozitetin e fansave, të cilët në komente të ndryshme në rrjetet sociale kanë filluar të aludojnë se balada mund të jetë një dedikim i fshehtë për Xhensilën.

Spekulimet janë nxitur edhe më shumë duke pasur parasysh se në fillimet e karrierës së Xhensilës, ajo nuk ishte aq e njohur për publikun dhe mori shtysë në njohje nga lidhja me Besin.

Deri më tani, asnjëri nga dy artistët nuk ka folur haptas për statusin e marrëdhënies së tyre, duke lënë vend për më shumë spekulime derisa të konfirmohen nga burime zyrtare. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Shakira për ndarjen me Pique: Ishte sikur dikush të më futi një thikë në gjoks

Magazina
Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Në ditën e publikimit të albumit, familjarët dhe mësuesja e Mozzikut flasin për rrugëtimin e tij në një dokumentar të shkurtër

Magazina
Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Dikur krijuan bashkë hit, sot Bebe Rexha i reagon publikisht G-Eazyt: Ti je një humbës mosmirënjohës, je me fat që njerëzit të duan ende

Magazina
Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Po shijonte një çast intim me të dashurin e saj, Dua Lipa nuk pranon të bëjë fotografi me fansen në Paris

Magazina
Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të

Rita Ora pozon në fshat, sjell koleksionin e ri të "Primark"

Magazina
Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Është publikuar prej vetëm dy ditësh në Netflix, “Hit Man” po llogaritet tashmë si një prej filmave më të mirë të vitit

Magazina
Kalo në kategori