LAJMI I FUNDIT:

Të zhgënjyer dhe shumë më ndryshe, si dukeshin meshkujt e pashëm të Hollywoodit në fëmijërinë e tyre?

Të zhgënjyer dhe shumë më ndryshe, si dukeshin meshkujt e pashëm të Hollywoodit në fëmijërinë e tyre?
2. Daryl Sabara

Disa vjet me të vërtetë mund të bëjnë ndryshime, duke e kthyer një fëmijë të lezetshëm në një njeri seriozisht tërheqës.

Reklama

Djem si: Matt Bomer, Mario Casas dhe Nick Jonas janë të gjithë të lidhur me mbiemrin, “i pashëm”.

Dhe pamja e tyre bën që shumë njerëz të harrojnë se dikur ishin adoleshentë të zhgënjyer.

Bright Side ka sjell disa fotografi nga e kaluara e meshkujve të famshëm të Hollywoodit, duke treguar se si dukeshin këta meshkuj atraktive dikur. /Telegrafi/

1. Timothee Chalamet

2. Daryl Sabara

3. Jerry O’Connell

4. Bruno Mars

5. Chris Evans

6. Adam Levine

7. Nick Jonas

8. Spruce Cole

9. Ezra Miller

10. Jared Leto

11. Armie Hammer

12. Matt Bomer

13. Josh Peck

14. Colin Hanks

15. Mario Casas

Në trend Magazina

Më shumë
Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Bukuroshja nga Kosova, Mejreme Hajdaraj bën krenarë shqiptarët duke fituar në Egjipt kurorën e 'Miss Elite World 2023'

Magazina
Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Rita Ora dhe Taika Waititi shkëlqejnë në një fotosesion për Vogue Australia - zbulojnë detaje rreth romancës dhe martesës së tyre

Magazina
Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të

Dua Lipa shfaqet elegante dhe provokuese në kostumin e kaltër dhe metalik të "Versace"

Magazina
Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri vazhdojnë të publikojnë fotografi atraktive nga pushimet e përbashkëta në Egjipt

Magazina
Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Rita Ora shihet me shumë stil në Sydneu e shoqëruar nga motra e saj, Elena

Magazina
Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Bashkëshortja e Albatrit Muqiqit, Egzona shkëlqen me aksesorë e 'Altinbas Kosova'

Magazina
Kalo në kategori