Kosova sot do të luajë kundër Malit të Zi në Podgoricë, ndeshje e vlefshme për eliminatoret Euro 2020.

Përfaqësuesja jonë ka qenë e akomoduar në një hotel në qendër të Podgoricës, ku gjithçka ka kaluar në qetësi.

Sot pak para orës 19:00 i gjithë stafi e kanë lënë hotelin dhe janë nisur për në stadiumin e Podgoricës.

Lojtarët kanë qenë veshur me kostume dhe dukeshin secili më elegant se tjetri.

Vërehet një qetësi te skuadra, që tashmë e ka fituar përvojën.

Telegrafi do t’iu mbajë të informuar me lajme nga Podgorica. /Telegrafi/