Reperja e njohur, Tayna, është një ndër femrat më të diskutuara të momentit në estradë.

Ajo po vazhdon të jetë aktive me mbrëmje të shumta muzikore, ndërsa pritet gjithmonë mirë nga fansat e saj.

Tayna është shumë e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave shpesh ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

View this post on Instagram

Dite te paharrueshme dmth

A post shared by Tayna (@tayna) on Jul 3, 2019 at 12:28pm PDT

Së fundmi, reperja ka sjell për ndjekësit e saj disa imazhe, në të cilat është shfaqur mjaft provokuese.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

E veshur me një palë pantallona të shkurtër, reçipeta dhe një xhaketë, reperja nga Prizreni ka vënë në pah linjat e saj atraktive të trupit.

View this post on Instagram

Showing off cuz my waist missing #pimp

A post shared by Tayna (@tayna) on Jul 6, 2019 at 11:51am PDT

“Duke shfaqur belin tim të munguar”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e këtyre fotografive, të realizuara në Dragodan, me Prishtinën në prapavijë.

Përndryshe, projekti i saj i fundit muzikor mbetet kënga “Caliente”, e cila është pritur mirë nga ndjekësit e saj. /Telegrafi/