Rap-artistja Tayna vazhdon të mbetet një prej personazheve më të ndjekur në rrjetet sociale.

Shpesh, ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e saj, gjersa nuk mungojnë herë pas here edhe imazhet provokuese.

View this post on Instagram

@sellmakasumoviq bho a honey?

A post shared by Tayna (@tayna) on May 26, 2019 at 1:39pm PDT

Së fundmi, reperja nga Prizreni publikoi për fansat e saj një video të shkurtër në InstaStory, ku shfaqej teksa bënte disa nga ushtrimet e saj në palestër.

Tayna në njëvjetorin e publikimit të këngë "Columbiana": Populli të rrëzon dhe të ngritë Tayna në njëvjetorin e publikimit të këngë "Columbiana": Populli të rrëzon dhe të ngritë

Në mbishkrimin e videos, reperja ka shkruar se i gëzon linjat e saj trupore falë punës dhe jo ndërhyrjeve estetike.

Foto: Tayna/InstaStory

“As injeksion, as editim. Bëja qejfin vetës sa të duash”, kanë qenë fjalët e reperes përbri kësaj videoje.

E njëjta ka qenë e përfolur për paraqitjet e saj atraktive që me debutimin e saj në muzikë, në qershor të vitit të kaluar. /Telegrafi/

View this post on Instagram

Ajajaj papiii😛💃🏻

A post shared by Tayna (@tayna) on May 25, 2019 at 10:26am PDT