LAJMI I FUNDIT:

Taylor Swift përjeton një mosfunksionim të veshjes në skenë, gjersa këngëtarët mbështetës e ndihmojnë atë të zgjidhë problemin

Taylor Swift përjeton një mosfunksionim të veshjes në skenë, gjersa këngëtarët mbështetës e ndihmojnë atë të zgjidhë problemin

Taylor Swift pësoi një mosfunksionim në gardërobë të enjten mbrëma, ndërsa vazhdoi turneun e saj në ShBA me një performancë në stadiumin “Raymond James” në Tampa, Florida.

Reklama

33 vjeçarja po performonte këngën e re “Anti Hero” në skenë me një fustan ngjyrë vjollce, kur llastiku i këpcëve të saj u lidh për fustan, shkruan DailyMail.

Por, duke e trajtuar pa probleme fatkeqësinë në veshje, ajo arriti të kërcente me këngëtarët e saj mbështetës dhe t’u kërkojë atyre ndihmë ndërsa ende këndonte.

Këngëtarët mbështetës në skenë filluan të punojnë për të ndihmuar, pasi Taylor arriti të vazhdonte të performonte dhe këndoi në mënyrë të përshtatshme këngën e saj.

Me videon e cila është publikuar dhe bërë virale në rrjetet sociale, shumë fansa e lavdëruan yllin që mbeti një ‘profesioniste e vërtetë’ gjatë gjithë problemit në skenë.

Në videon nga koncerti, Taylor mund të shihet duke shkuar tek këngëtarët mbështetës dhe duke ngritur këmbën lart, duke iu thënë se çorapja po i binte.

Këngëtarja arriti të kthehet nga publiku dhe të vazhdojë të ngrejë duart në ajër teksa ata ia rregulluan.

Problemet me veshjet nuk ishin as fatkeqësia e vetme gjatë shfaqjes së Taylorit, të cilën disa fansa e quajtën në mënyrë qesharake ‘The errors tour’.

Ajo u detyrua gjithashtu të qeshte me një gabim tjetër gjatë seksionit ku do të zhytej nëpër një boshllëk në skenë.

Hendeku mori më shumë se zakonisht për t’u shfaqur në dyshemenë e skenës, gjë që e la atë të priste në skenë ndërsa qeshte në momentin e largimit. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Adrola Dushi pëson një incident: Për herë të parë në jetën time mendova se mund të mos kisha të tjera minuta këtu

Magazina
Edon Shileku heq dorë nga identiteti

Edon Shileku heq dorë nga identiteti "Victoria Owns" me të cilin u shfaq në Big Brother VIP Kosova

Magazina
Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Fero tregon se është nisur për në Arabinë Saudite

Magazina
Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Vajza e Madonnas, Lourdes Leon merr vëmendje me paraqitjen e saj në Madrid

Magazina
Shakira refuzoi të ndryshonte tekstin e këngës 'diss' për Piquen, pavarësisht se ekipi i saj i lutej ta bënte

Shakira refuzoi të ndryshonte tekstin e këngës 'diss' për Piquen, pavarësisht se ekipi i saj i lutej ta bënte

Magazina
Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Estrada shqiptare reagon për vrasjen e policit në veri të Mitrovicës

Magazina
Kalo në kategori