LAJMI I FUNDIT:

Unai Simon

14 Artikuj

La Liga i paguan klubet miliona euro për të pasur kamera në zhveshtore, Unai Simon jep kritika të mëdha

La Liga i paguan klubet miliona euro për të pasur kamera në zhveshtore, Unai Simon jep kritika të mëdha

La Liga
Kroacia 0-0 Spanja, notat e lojtarëve në finalen e Ligës së Kombeve

Kroacia 0-0 Spanja, notat e lojtarëve në finalen e Ligës së Kombeve

Përfaqësueset
De La Fuente publikon listën e Spanjës për ndeshjet e qershorit, shtatë ndryshime në skuadër

De La Fuente publikon listën e Spanjës për ndeshjet e qershorit, shtatë ndryshime në skuadër

Përfaqësueset
Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Lojtarët e ‘paprekshëm’ të Luis Enrique janë harruar në klubet e tyre

Ndërkombëtare
Notat e lojtarëve: Portugalia 0-1 Spanja, portieri Unai Simon ishte i pakalueshëm

Notat e lojtarëve: Portugalia 0-1 Spanja, portieri Unai Simon ishte i pakalueshëm

Përfaqësueset
Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Aro Muric portieri i tretë më i mirë në Evropë sa i përket përqindjes së pritjeve – ai lë pas emra si De Gea, Mendy e Courtois

Ligat tjera
Vazhdimet përcaktojnë fituesin e ndeshjes dramatike: Spanja eliminon Kroacinë dhe kalon në çerekfinale të Euro 2020

Vazhdimet përcaktojnë fituesin e ndeshjes dramatike: Spanja eliminon Kroacinë dhe kalon në çerekfinale të Euro 2020

Përfaqësueset
Dramë në Kopenhagë: Kroacia shënon në sekondat e fundit ndaj Spanjës për ta dërguar ndeshjen në vazhdime

Dramë në Kopenhagë: Kroacia shënon në sekondat e fundit ndaj Spanjës për ta dërguar ndeshjen në vazhdime

Përfaqësueset
Sa shokues, aq edhe qesharak – Unai Simon shënon autogol për t’i dhënë epërsinë Kroacisë

Sa shokues, aq edhe qesharak – Unai Simon shënon autogol për t’i dhënë epërsinë Kroacisë

Përfaqësueset
Pesë sukseset e Luis Enrique si trajner i Spanjës

Pesë sukseset e Luis Enrique si trajner i Spanjës

Përfaqësueset
Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Renditja e top 15 portierëve, pasi Neuer fitoi Ligën e Kampionëve

Ndërkombëtare
Real Madrid 0-0 Athletic Bilbao, notat e lojtarëve

Real Madrid 0-0 Athletic Bilbao, notat e lojtarëve

La Liga
Nga Vinicius Junior te Zaniolo e Jadon Sancho, UEFA zgjedh 50 futbollistët e së ardhmes – Arijanet Muriqi në mesin e tyre

Nga Vinicius Junior te Zaniolo e Jadon Sancho, UEFA zgjedh 50 futbollistët e së ardhmes – Arijanet Muriqi në mesin e tyre

Ndërkombëtare
Afati kalimtar dimëror po afron, këto janë 11 transferimet e mëdha që mund të ndodhin në La Liga

Afati kalimtar dimëror po afron, këto janë 11 transferimet e mëdha që mund të ndodhin në La Liga

La Liga