LAJMI I FUNDIT:

Trent Alexander-Arnold

231 Artikuj

Kërkohen nga top klube, Liverpooli e bën prioritet vazhdimin e kontratave me tre yjet e tyre

Kërkohen nga top klube, Liverpooli e bën prioritet vazhdimin e kontratave me tre yjet e tyre

Premier League
Trent Alexander-Arnold futet në histori të Ligës Premier pas asistimit ndaj Burnleyt

Trent Alexander-Arnold futet në histori të Ligës Premier pas asistimit ndaj Burnleyt

Premier League
Para se të largohet nga Liverpooli, Klopp dëshiron ta bindë lojtarin ta rinovojë kontratën

Para se të largohet nga Liverpooli, Klopp dëshiron ta bindë lojtarin ta rinovojë kontratën

Premier League
Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Analizë, parashikim dhe formacionet e mundshme të derbit Arsenal – Liverpool

Premier League
Klopp jep përditësime kyçe për dëmtimin e Salah dhe tre lojtarëve të tjerë të Liverpoolit

Klopp jep përditësime kyçe për dëmtimin e Salah dhe tre lojtarëve të tjerë të Liverpoolit

Premier League
Nënshkrimi i preferuar i Klopp tek Liverpooli është një lojtar që e morën pa para

Nënshkrimi i preferuar i Klopp tek Liverpooli është një lojtar që e morën pa para

Premier League
Alan Shearer përpilon formacionin e sezonit në Ligën Premier – nuk zgjedh asnjë lojtar të Man Cityt dhe lë jashtë yllin e Liverpoolit

Alan Shearer përpilon formacionin e sezonit në Ligën Premier – nuk zgjedh asnjë lojtar të Man Cityt dhe lë jashtë yllin e Liverpoolit

Premier League
Liverpooli merr goditje të fortë, Alexander-Arnold do të jetë për disa javë jashtë fushave

Liverpooli merr goditje të fortë, Alexander-Arnold do të jetë për disa javë jashtë fushave

Premier League
Klopp ka gjetur pasardhësin e Alexander-Arnold, ai mund t’i shpëtojë milionat Liverpoolit

Klopp ka gjetur pasardhësin e Alexander-Arnold, ai mund t’i shpëtojë milionat Liverpoolit

Premier League
Alexander-Arnold me paralajmërim për rivalët për vitin 2024

Alexander-Arnold me paralajmërim për rivalët për vitin 2024

Premier League
Formacioni më i mirë i Ligës Premier deri më tani, tifozët mbesin të befasuar

Formacioni më i mirë i Ligës Premier deri më tani, tifozët mbesin të befasuar

Premier League
Alexander-Arnold e pranon se Arsenali është më i mirë këtë sezon për një arsye – nuk ka të bëjë më blerjet

Alexander-Arnold e pranon se Arsenali është më i mirë këtë sezon për një arsye – nuk ka të bëjë më blerjet

Premier League
Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje ‘të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Ylli i Liverpoolit, Alexander-Arnold u dha tifozëve një shfaqje ‘të turpshme’ përpara se të asistonte për golin e van Dijk

Premier League
“Ju mund ta shihni nga festimi se sa shumë do të thoshte fitorja për ne” – fjalët e  Alexander-Arnold pas fitores ndaj Fulham

“Ju mund ta shihni nga festimi se sa shumë do të thoshte fitorja për ne” – fjalët e Alexander-Arnold pas fitores ndaj Fulham

Premier League
Man City dhe Liverpooli ndahen në paqe në derbin e javës në Ligën Premier

Man City dhe Liverpooli ndahen në paqe në derbin e javës në Ligën Premier

Premier League
Alexander-Arnold barazon rezultatin ndaj Cityt me një gol të bukur

Alexander-Arnold barazon rezultatin ndaj Cityt me një gol të bukur

Premier League
Një takim jetësor me Leo Messin: Gjesti i yllit argjentinas për të ndihmuar fëmijët në nevojë përmes organizatës të krijuar nga Jude Bellingham  

Një takim jetësor me Leo Messin: Gjesti i yllit argjentinas për të ndihmuar fëmijët në nevojë përmes organizatës të krijuar nga Jude Bellingham  

Premier League
Southgate publikon listën e Anglisë për kualifikimet e ardhshme të Euro 2024, Alexander-Arnold listohet si mesfushor

Southgate publikon listën e Anglisë për kualifikimet e ardhshme të Euro 2024, Alexander-Arnold listohet si mesfushor

Përfaqësueset
Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Zbulohet formacioni më i vlefshëm në Ligën Premier – dominohet nga lojtarët e Man Cityt, asnjë lojtar i Man Utd

Premier League
Alexander Arnold emëron gjashtë lojtarë që kanë frymëzuar stilin e tij të lojës – Njëri prej tyre luan te Man City

Alexander Arnold emëron gjashtë lojtarë që kanë frymëzuar stilin e tij të lojës – Njëri prej tyre luan te Man City

Premier League
Jamed Maddison tallet me Alexander-Arnoldin për ndeshjen mes Tottenhamit dhe Liverpoolit

Jamed Maddison tallet me Alexander-Arnoldin për ndeshjen mes Tottenhamit dhe Liverpoolit

Premier League
Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Këta janë 15 lojtarët e klasit botëror që do të luajnë në Ligën Premier në sezonin 2023/24

Premier League
Oleksandr Zinchenko zbuloi se çfarë i tha Alexander-Arnold pas turpërimit që i bëri

Oleksandr Zinchenko zbuloi se çfarë i tha Alexander-Arnold pas turpërimit që i bëri

Premier League
Liverpooli zgjedh kapitenët e rinj pas largimit të Hendersonit

Liverpooli zgjedh kapitenët e rinj pas largimit të Hendersonit

Premier League