LAJMI I FUNDIT:
Patrik Schick

Patrik Schick

139 Artikuj

Info

Patrik Schick është sulmues çek i lindur më 24 janar 1996.

Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Ronaldo do të largohet në janar, United ka tre opsione për ta zëvendësuar portugezin

Premier League
Ten Hag favorizon nënshkrimin e tre sulmuesve përpara Joao Felixit

Ten Hag favorizon nënshkrimin e tre sulmuesve përpara Joao Felixit

Premier League
Mbappe, Benzema, Salah: Kush fitoi më shumë para për golat e shënuara në edicionin e kaluar

Mbappe, Benzema, Salah: Kush fitoi më shumë para për golat e shënuara në edicionin e kaluar

Driton Gajraku
Top-golashënuesit në pesë ligat kryesore evropiane

Top-golashënuesit në pesë ligat kryesore evropiane

Ndërkombëtare
Lufta për ‘Këpucën e Artë’ 2022, kush kryeson garën dhe si qëndron situata

Lufta për ‘Këpucën e Artë’ 2022, kush kryeson garën dhe si qëndron situata

Ndërkombëtare
Nëse nuk arrijnë Haaland, Barcelona do të tentojë transferimin e Schick

Nëse nuk arrijnë Haaland, Barcelona do të tentojë transferimin e Schick

La Liga
Top golashënuesit në ligat evropiane deri më tani në këtë sezon – lista ka disa emra befasues

Top golashënuesit në ligat evropiane deri më tani në këtë sezon – lista ka disa emra befasues

Ndërkombëtare
Dortmundi synon blerjen e dy sulmuesve me paratë nga shitja e Haaland

Dortmundi synon blerjen e dy sulmuesve me paratë nga shitja e Haaland

Bundesliga
FIFA publikon emrat e finalistëve për golin e vitit 2021 – ‘Puskas Award’

FIFA publikon emrat e finalistëve për golin e vitit 2021 – ‘Puskas Award’

Ndërkombëtare
CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

CIES zgjedh 11-shet më të mira të pesë ligave të mëdha të futbollit për vitin 2021, befasi të ndryshme në secilin kampionat

Shkumbin Pireva
Schick drejt Ligës Premier, pesë skuadra pas tij

Schick drejt Ligës Premier, pesë skuadra pas tij

Bundesliga
Po kalon nëpër një formë fantastike, skuadrat e mëdha vihen pas Schick

Po kalon nëpër një formë fantastike, skuadrat e mëdha vihen pas Schick

Bundesliga
Bayern Munichu fiton me rezultat të thellë ndaj Leverkusenit

Bayern Munichu fiton me rezultat të thellë ndaj Leverkusenit

Bundesliga
Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Nga Pedri te Chiesa dhe Schick, kush janë 15 lojtarët që iu rrit vlera më shumë gjatë Euro 2020?

Ndërkombëtare
‘Perla’ e Patrik Schick nga mesi i fushës zgjidhet si “Goli më i mirë në Euro 2020”

‘Perla’ e Patrik Schick nga mesi i fushës zgjidhet si “Goli më i mirë në Euro 2020”

Përfaqësueset
Nga mrekullia e Eriksenit deri te ‘it’s coming Rome’ – Euro 2020 e përmbledhur në gjashtë histori

Nga mrekullia e Eriksenit deri te ‘it’s coming Rome’ – Euro 2020 e përmbledhur në gjashtë histori

Përfaqësueset
Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

Pesë lojtarë që vlera e tyre u rrit dukshëm pas paraqitjeve fantastike në Euro 2020

Përfaqësueset
Ronaldo u shpall golashënuesi më i mirë i ‘Euro 2020’ – arsyeja pse e la prapa Schickun

Ronaldo u shpall golashënuesi më i mirë i ‘Euro 2020’ – arsyeja pse e la prapa Schickun

Përfaqësueset
Schick barazon Ronaldon me gola, por portugezi mbetet ende në vend të parë

Schick barazon Ronaldon me gola, por portugezi mbetet ende në vend të parë

Përfaqësueset
Milani fillon kontaktet me Leverkusenin për Patrik Schick

Milani fillon kontaktet me Leverkusenin për Patrik Schick

Serie A
Dhjetë arsye për ta dashur këtë Kampionat Evropian

Dhjetë arsye për ta dashur këtë Kampionat Evropian

Përfaqësueset
Republika Çeke eliminon Holandën nga Euro 2020, në çerekfinale takohet me Danimarkën

Republika Çeke eliminon Holandën nga Euro 2020, në çerekfinale takohet me Danimarkën

Përfaqësueset
Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Yjet, zbulimet dhe befasitë e Euro 2020 në fazën e grupeve

Përfaqësueset
Top-shënuesit më të mirë në EURO 2020 deri tani – prin Ronaldo, në listë edhe Shaqiri

Top-shënuesit më të mirë në EURO 2020 deri tani – prin Ronaldo, në listë edhe Shaqiri

Përfaqësueset