LAJMI I FUNDIT:

Maryland

64 Artikuj

“Shpresa ime e fundit ishte te derri”, pacientit amerikan i transplantohet zemra e derrit, hera e dytë në histori të njerëzimit

“Shpresa ime e fundit ishte te derri”, pacientit amerikan i transplantohet zemra e derrit, hera e dytë në histori të njerëzimit

Amerika
Amerikani luan lotari për herë të parë, fiton 40,044 dollarë

Amerikani luan lotari për herë të parë, fiton 40,044 dollarë

Interesante
Numri i targës së veturës së nënës i jep burrit të Maryland një çmim lotarie prej 50 mijë dollarësh

Numri i targës së veturës së nënës i jep burrit të Maryland një çmim lotarie prej 50 mijë dollarësh

Interesante
Shkoi për pushime në Maryland – gruaja nga Ohio fiton çmimin e lotarisë prej 50 mijë dollarëve

Shkoi për pushime në Maryland – gruaja nga Ohio fiton çmimin e lotarisë prej 50 mijë dollarëve

Interesante
Një banorë e vendosi një ‘kamerë’ të rreme për matjen e shpejtësisë në një rrugicë në Maryland – policia e detyron që ta heq atë

Një banorë e vendosi një ‘kamerë’ të rreme për matjen e shpejtësisë në një rrugicë në Maryland – policia e detyron që ta heq atë

Auto Fun
Vrau nënën dhe më ndihmën e bijës copëtoi trupin e saj me sharrë elektrike për të fshehur provat, arrestohet gruaja nga Maryland

Vrau nënën dhe më ndihmën e bijës copëtoi trupin e saj me sharrë elektrike për të fshehur provat, arrestohet gruaja nga Maryland

Amerika
Shoferi amerikan i kamionit fitoi tri herë në lotari brenda një viti – zbuloi metodën që i solli 150 mijë dollarë

Shoferi amerikan i kamionit fitoi tri herë në lotari brenda një viti – zbuloi metodën që i solli 150 mijë dollarë

Interesante
Burri nga Maryland fiton dy çmime të mëdha lotarie për vetëm brenda një jave

Burri nga Maryland fiton dy çmime të mëdha lotarie për vetëm brenda një jave

Interesante
Burri nga Maryland nuk ishte në dijeni të fitores së lotarisë Powerball për katër muaj

Burri nga Maryland nuk ishte në dijeni të fitores së lotarisë Powerball për katër muaj

Interesante
Gruaja nga Maryland me fatin e njëjtë si të babait – fiton çmimin e lotarisë prej 50,000 dollarëve

Gruaja nga Maryland me fatin e njëjtë si të babait – fiton çmimin e lotarisë prej 50,000 dollarëve

Interesante
Fituesi i dyfishtë i lotarisë falënderon stilin e tij të flokëve për fatin e tij

Fituesi i dyfishtë i lotarisë falënderon stilin e tij të flokëve për fatin e tij

Interesante
Gruaja nga Maryland gabon duke blerë një tjetër biletë lotarie, fiton 50,000 dollarë

Gruaja nga Maryland gabon duke blerë një tjetër biletë lotarie, fiton 50,000 dollarë

Interesante
Burri nga Maryland fiton dy herë xhekpotin

Burri nga Maryland fiton dy herë xhekpotin

Interesante
Gruaja nga Baltimore fiton çmimin e saj të dytë të lotarisë në pak më shumë se një vit

Gruaja nga Baltimore fiton çmimin e saj të dytë të lotarisë në pak më shumë se një vit

Interesante
Nëntëvjeçarja gjen dhëmb peshkaqeni megalodon në plazhin e Maryland

Nëntëvjeçarja gjen dhëmb peshkaqeni megalodon në plazhin e Maryland

Interesante
Bileta e lotarisë në çorapet e dhuratave të Krishtlindjeve – amerikani fiton çmimin prej 100 mijë dollarëve

Bileta e lotarisë në çorapet e dhuratave të Krishtlindjeve – amerikani fiton çmimin prej 100 mijë dollarëve

Interesante
Sugjerimi i shokut e çon njeriun nga Maryland në fitimin e lotarisë prej 500,000 dollarëve

Sugjerimi i shokut e çon njeriun nga Maryland në fitimin e lotarisë prej 500,000 dollarëve

Interesante
Disa universitete amerikane kufizojnë qasjen në TikTok brenda kampuseve të tyre

Disa universitete amerikane kufizojnë qasjen në TikTok brenda kampuseve të tyre

Aplikacione
Ndryshimi i papritur i rutinës, çifti nga Maryland fiton çmimin e lotarisë prej 100 mijë dollarëve

Ndryshimi i papritur i rutinës, çifti nga Maryland fiton çmimin e lotarisë prej 100 mijë dollarëve

Interesante
Një aeroplan i vogël u përplas dhe mbeti ‘i kapur’ për linjat e energjisë elektrike në Maryland – piloti dhe pasagjeri përfundojnë në spital

Një aeroplan i vogël u përplas dhe mbeti ‘i kapur’ për linjat e energjisë elektrike në Maryland – piloti dhe pasagjeri përfundojnë në spital

Amerika
Maryland bëhet për herë të parë në histori me guvernator me ngjyrë

Maryland bëhet për herë të parë në histori me guvernator me ngjyrë

Amerika
Amerikani fiton dy herë lotari për një periudhë të shkurtër, njëra biletë me 100,000 dollarë e tjetra me 10,000 dollarë

Amerikani fiton dy herë lotari për një periudhë të shkurtër, njëra biletë me 100,000 dollarë e tjetra me 10,000 dollarë

Interesante
Punëtorët e Apple Store në Oklahoma votojnë për bashkim në sindikata

Punëtorët e Apple Store në Oklahoma votojnë për bashkim në sindikata

Lajme Teknologji
Pesë të vdekur, mes tyre tre fëmijë, gjenden në një shtëpi në Maryland

Pesë të vdekur, mes tyre tre fëmijë, gjenden në një shtëpi në Maryland

Amerika