LAJMI I FUNDIT:

Mark Hughes

19 Artikuj

Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

Këta janë 11 yjet që e shpëtuan karrierën e tyre duke u larguar nga Barcelona: Nga Ibra te Alcantara, Toure e Sanchez

La Liga
Formacionet startuese: Chelsea në kërkim të tri pikëve ndaj Southamptonit të rrezikuar

Formacionet startuese: Chelsea në kërkim të tri pikëve ndaj Southamptonit të rrezikuar

Premier League
Stoke drejt rënies nga Liga Premier, tri skuadra të njohura angleze e duan Shaqirin

Stoke drejt rënies nga Liga Premier, tri skuadra të njohura angleze e duan Shaqirin

Premier League
Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Trembëdhjetë lojtarët që kanë luajtur për Chelsean dhe Barcelonën

Liga e Kampionëve
Trajnerët që kishin karrierë të jashtëzakonshme edhe si futbollist – Nga Guardiola te Conte, këta janë më të mirët që drejtuan në Ligën Premier (Foto)

Trajnerët që kishin karrierë të jashtëzakonshme edhe si futbollist – Nga Guardiola te Conte, këta janë më të mirët që drejtuan në Ligën Premier (Foto)

Premier League
Hughes: Shaqiri është lojtar i madh, ekipi ka ngritur nivelin falë tij

Hughes: Shaqiri është lojtar i madh, ekipi ka ngritur nivelin falë tij

Premier League
Mourinho refuzon t’i japë dorën Hughes: Nuk kam kohë për idiotë

Mourinho refuzon t’i japë dorën Hughes: Nuk kam kohë për idiotë

Premier League
Lukaku më i shtrenjti në histori nga sulmuesit e Manchester Unitedit – A do të mund t’i sfidojë këta 10 legjenda që shkruan historinë me fanellën e kuqe (Foto)

Lukaku më i shtrenjti në histori nga sulmuesit e Manchester Unitedit – A do të mund t’i sfidojë këta 10 legjenda që shkruan historinë me fanellën e kuqe (Foto)

Premier League
Shaqiri rikthehet nga lëndimi, mund të luaj ndaj Liverpoolit (Foto)

Shaqiri rikthehet nga lëndimi, mund të luaj ndaj Liverpoolit (Foto)

Premier League
Këta janë 10-të golashënuesit më të mirë në histori të ‘Djajve të Kuq’ (Foto)

Këta janë 10-të golashënuesit më të mirë në histori të ‘Djajve të Kuq’ (Foto)

Premier League
Dhjetë trajnerët më besnik në top pesë ligat evropiane (Foto)

Dhjetë trajnerët më besnik në top pesë ligat evropiane (Foto)

Arbios Kryeziu
Nga 40 deri në 45 mijë funte, këto janë çmimet e orëve të të gjithë trajnerëve të Ligës Premier (Foto)

Nga 40 deri në 45 mijë funte, këto janë çmimet e orëve të të gjithë trajnerëve të Ligës Premier (Foto)

Shkumbin Pireva
Shaqiri fut në ‘luftë’ dy trajnerë të njohur

Shaqiri fut në ‘luftë’ dy trajnerë të njohur

Premier League
Cili nga trajnerët e Ligës Premier ka qenë lojtar më i mirë, shikojeni renditjen nga 1 deri në 20 (Foto)

Cili nga trajnerët e Ligës Premier ka qenë lojtar më i mirë, shikojeni renditjen nga 1 deri në 20 (Foto)

Premier League
Mësoni kur do t’i kthehet fushave të blerta Shaqiri

Mësoni kur do t’i kthehet fushave të blerta Shaqiri

Premier League
“Nuk më befasoi goli i dytë i Shaqirit, ai bën gola të tillë çdo ditë në stërvitje”

“Nuk më befasoi goli i dytë i Shaqirit, ai bën gola të tillë çdo ditë në stërvitje”

Premier League
Hughes pret shkëlqimin e Shaqirit te Stoke City

Hughes pret shkëlqimin e Shaqirit te Stoke City

Premier League
Largohet prej Stoket, transferohet tek Evertoni

Largohet prej Stoket, transferohet tek Evertoni

Premier League
Hughes i beson Shaqirit

Hughes i beson Shaqirit

Premier League