LAJMI I FUNDIT:

KF Kika

34 Artikuj

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Hidhet shorti edhe për Ligën e Parë, mësohen çiftet

Liga e Parë
Lidhja Rajonale e Futbollit të Gjilanit del në mbështetje të Gramoz Vokrrit

Lidhja Rajonale e Futbollit të Gjilanit del në mbështetje të Gramoz Vokrrit

Kosovë
Favoritët kalojnë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës

Favoritët kalojnë në rrethin tjetër të Kupës së Kosovës

Superliga
Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Mbylle xhiroja e 17-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Ndeshje interesante zhvillohen në dy grupet e Ligës së Parë

Ndeshje interesante zhvillohen në dy grupet e Ligës së Parë

Liga e Parë
Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Tabela e Ligës së Parë në futboll – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Rikthehet Liga e Parë e Kosovës, sot nis edicioni pranveror

Rikthehet Liga e Parë e Kosovës, sot nis edicioni pranveror

Liga e Parë
Mbyllen gjashtë takimet në Kupën e Kosovës – Prishtina, Ballkani e Llapi kalojnë në rrethin tjetër

Mbyllen gjashtë takimet në Kupën e Kosovës – Prishtina, Ballkani e Llapi kalojnë në rrethin tjetër

Superliga
Gjashtë takime mjaft interesante zhvillohen në Kupën e Kosovës

Gjashtë takime mjaft interesante zhvillohen në Kupën e Kosovës

Superliga
Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Renditja tabelore pas javës së 14-të në Ligën e Parë – Grupi A dhe B

Liga e Parë
Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liria – Vëllaznimi ndeshja kryesore e ditës, interesant edhe në kryeqytet

Liga e Parë
Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Renditja tabelore e Ligës së Parë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Mbyllet xhiroja e 12-të në Ligën e Parë – rezultatet dhe renditja tabelore në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Kika fiton derbin lokal ndaj Dardanës, të gjitha rezultatet në dy grupet e Ligës së Parë

Kika fiton derbin lokal ndaj Dardanës, të gjitha rezultatet në dy grupet e Ligës së Parë

Liga e Parë
Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë, derbi lokal në Kamenicë

Liga e Parë
Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Derbi i qytetit të Prizrenit zhvillohet në Ligën e Parë, në Vushtrri përballen dy ish-kampionët e Kosovës

Liga e Parë
Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Tabelat e Ligës së Parë në futboll pas javës së shtatë në Grupin A dhe B –

Liga e Parë
Katër ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë

Katër ndeshje interesante zhvillohen në Ligën e Parë

Liga e Parë
Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Renditja tabelore në Grupin A dhe B pas javës së pestë në Ligën e Parë të Kosovës

Liga e Parë
Udhëtim i vështirë për Flamurtarin, Ferizaj pret Ramiz Sadikun

Udhëtim i vështirë për Flamurtarin, Ferizaj pret Ramiz Sadikun

Liga e Parë
Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Orari i plotë i xhiros së pestë në Ligën e Parë të Kosovës në futboll

Liga e Parë
Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Përfundoi java e katërt në Ligën e Parë – nuk munguan befasitë në Grupin A dhe B

Liga e Parë
Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë të Kosovës

Sot zhvillohen tri ndeshje interesante në Ligën e Parë të Kosovës

Liga e Parë
Dukagjini siguron inkuadrimin në Superligë, Besa dhe Vëllaznimi kërkojnë ngjitjen nga barazhi

Dukagjini siguron inkuadrimin në Superligë, Besa dhe Vëllaznimi kërkojnë ngjitjen nga barazhi

Liga e Parë