LAJMI I FUNDIT:

Ndeshje interesante zhvillohen në dy grupet e Ligës së Parë

Ndeshje interesante zhvillohen në dy grupet e Ligës së Parë

Java e 17-të në dy grupet e Ligës së Parë do të përfundojë sot.

Reklama

Në program janë për tu zhvilluar tri takime mjaftë interesante, një në Grupin A dhe dy të tjera në Grupin B.

Do të ketë një derbi në rrafshin e Dukagjinit, pasi Onix do të jetë nikoqir i Vëllaznimit.

Vendasit janë më komod në tabelë, derisa gjakovarët kanë nevojë për pikë dhe synojnë që të rikthehen me pikë të fituara nga kjo përballje.

Interesant pritet të jetë në dy sfidat e Grupit B, ku Ulpiana që po kërkon rikthimin në Superligë pret Ferizajn.

Ndeshja tjetër në këtë grup është ajo mes Kikës dhe Flamurtarit.

Që të trija sfidat do të fillojnë nga ora 13:00. /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Trajneri i Borussia Dortmund, Terzic, ka dhënë një nga intervistat më të trishta në histori të Bundesligës, pasi humbi titullin kampion

Bundesliga
Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

Uzuni me golin e tij ngjit Granadën në La Liga dhe mbyll sezonin si golashënuesi më i mirë i kampionatit

La Liga
Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Cristiano Ronaldo nuk e fiton as ligën e Arabisë Saudite

Ligat tjera
Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ronaldo, Messi, Romario – kush janë golashënuesit më të mirë në historinë e futbollit?

Ndërkombëtare
The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

The Telegraph zbulon skandalet brenda hapësirave të Chelseat - fajtorë nuk janë trajnerët

Premier League
Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Hidhini një sy stadiumit ku do të luhet Liga Premier sezonin e ardhshëm, kushtet aty shqetësojnë gjigantët anglezë

Premier League
Kalo në kategori