LAJMI I FUNDIT:
Audi

Audi

443 Artikuj

Garë midis dy veturave sportive gjermane, Audi RS4 dhe BMW M3 Touring

Garë midis dy veturave sportive gjermane, Audi RS4 dhe BMW M3 Touring

Auto Lajme
Audi S3 më në fund mposht Golf R

Audi S3 më në fund mposht Golf R

Auto Lajme
Audi i jep fund prodhimit të R8 dhe shpjegon arsyen

Audi i jep fund prodhimit të R8 dhe shpjegon arsyen

Auto Lajme
Audi shtyn lansimin e limuzinës elektrike deri më 2027, A8 mbetet në treg  

Audi shtyn lansimin e limuzinës elektrike deri më 2027, A8 mbetet në treg  

Auto Lajme
Aksident i rrallë apo parkim i veturës – shikoni si ka përfunduar kjo Audi

Aksident i rrallë apo parkim i veturës – shikoni si ka përfunduar kjo Audi

Auto Fun
Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Volkswagen ishte marka më e shitur në Evropë në vitin 2023

Auto Lajme
Shefi i ri i dizajnit të Audi vjen nga Land Rover

Shefi i ri i dizajnit të Audi vjen nga Land Rover

Auto Lajme
Si do të duket Audi A7 Avant

Si do të duket Audi A7 Avant

Auto Lajme
Cilat veturat elektrike konsumojnë më pak dhe cilat më shumë energji elektrike

Cilat veturat elektrike konsumojnë më pak dhe cilat më shumë energji elektrike

Auto
Modeli i ri Audi Q7 do të prezantohet në vitin 2025

Modeli i ri Audi Q7 do të prezantohet në vitin 2025

Auto Lajme
Fabrika hungareze e Audi-së theu rekord botëror me prodhimin e 177 mijë veturave gjatë vitit 2023

Fabrika hungareze e Audi-së theu rekord botëror me prodhimin e 177 mijë veturave gjatë vitit 2023

Auto Lajme
Gjermanët zgjodhën, markat e veturave që i konsiderojnë më të besueshmet

Gjermanët zgjodhën, markat e veturave që i konsiderojnë më të besueshmet

Auto Lajme
Audi prezanton modelin e ri të përshtatshëm për terrene të vështira, Audi Q8 e-tron Dakar

Audi prezanton modelin e ri të përshtatshëm për terrene të vështira, Audi Q8 e-tron Dakar

Auto Lajme
Audi pritet të vonojë prezantimin e veturave të reja elektrike

Audi pritet të vonojë prezantimin e veturave të reja elektrike

Auto Lajme
Audi, Porsche, dhe VW, pranojnë standardin e karikimit të Tesla-s

Audi, Porsche, dhe VW, pranojnë standardin e karikimit të Tesla-s

Auto Lajme
Volkswagen nuk po i ikë trendit, do të implementojë standardin e Tesla-s për mbushjen e veturave

Volkswagen nuk po i ikë trendit, do të implementojë standardin e Tesla-s për mbushjen e veturave

Auto Lajme
Audi me modelin e fundit R8 Coupe

Audi me modelin e fundit R8 Coupe

Auto Lajme
Shikojeni këtë Audi S8 Plus që “shpërtheu me shpejtësi” në një autostradë të Gjermanisë

Shikojeni këtë Audi S8 Plus që “shpërtheu me shpejtësi” në një autostradë të Gjermanisë

Auto Lajme
Pesë veturat që pritet të mos prodhohen në vitin 2024: Cili model do t’ju mungojë më së shumti?

Pesë veturat që pritet të mos prodhohen në vitin 2024: Cili model do t’ju mungojë më së shumti?

Auto Lajme
Audi heq prej prodhimit modelin ikonik TT

Audi heq prej prodhimit modelin ikonik TT

Auto Lajme
Publikohet top dhjetëshja, cila markë e veturave vlen më shumë?

Publikohet top dhjetëshja, cila markë e veturave vlen më shumë?

Auto Lajme
Modeli i ri i Audi S3 u pa në një “testim sekret” para se të prezantohet – thuhet se do bëhet po aq i popullarizuar sa modelet tjera

Modeli i ri i Audi S3 u pa në një “testim sekret” para se të prezantohet – thuhet se do bëhet po aq i popullarizuar sa modelet tjera

Auto Lajme
Në nëntë muajt e fundit, BMW lë pas me shitje Mercedes-Benz dhe Audi

Në nëntë muajt e fundit, BMW lë pas me shitje Mercedes-Benz dhe Audi

Auto Lajme
Po bie me shpejtësi çmimi i modelit elektrik të Audi

Po bie me shpejtësi çmimi i modelit elektrik të Audi

EVs