LAJMI I FUNDIT:

Athletic BIlbao

441 Artikuj

Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

Williams te Barcelona? De Marcos paralajmëron sensacionin spanjoll

La Liga
Gjiganti evropian rivalizon Barcelonën për transferimin e Nico Williamsit

Gjiganti evropian rivalizon Barcelonën për transferimin e Nico Williamsit

Ligue 1
Williams triumfoi në Euro 2024 me Spanjën, por medaljen ia dha nënës së tij – lojtari tregon historinë emocionuese prapa gjestit të tij

Williams triumfoi në Euro 2024 me Spanjën, por medaljen ia dha nënës së tij – lojtari tregon historinë emocionuese prapa gjestit të tij

Ligat tjera
Pasi fitoi dhe festoi në Euro 2024, portierit spanjoll nuk do të mbrojë portën për pesë muaj

Pasi fitoi dhe festoi në Euro 2024, portierit spanjoll nuk do të mbrojë portën për pesë muaj

La Liga
Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të ‘financuar’ transferimin e Nico Williams

Tifozët e Barcelonës po hedhin monedha në TikTok për të ‘financuar’ transferimin e Nico Williams

La Liga
Nico Williams refuzon katër oferta të rëndësishme, nga Bilbao largohet vetëm për një klub

Nico Williams refuzon katër oferta të rëndësishme, nga Bilbao largohet vetëm për një klub

La Liga
Ka vetëm një mënyrë që Arsenali ta transferojë Nico Williamsin

Ka vetëm një mënyrë që Arsenali ta transferojë Nico Williamsin

Premier League
Laporta e do Nico Williamsin, Flick preferon yllin tjetër të Spanjës

Laporta e do Nico Williamsin, Flick preferon yllin tjetër të Spanjës

La Liga
Spanja tronditet nga një grindje e furishme që përfshin lojtarin kryesor një ditë para finales së Euro 2024

Spanja tronditet nga një grindje e furishme që përfshin lojtarin kryesor një ditë para finales së Euro 2024

Përfaqësueset
Barcelona i dërgoi mesazh të fortë Nico Williamsit, Athletic Bilbao reagoi ndaj ‘bombardimit’ me pyetje mbi të ardhmen e yllit spanjoll

Barcelona i dërgoi mesazh të fortë Nico Williamsit, Athletic Bilbao reagoi ndaj ‘bombardimit’ me pyetje mbi të ardhmen e yllit spanjoll

La Liga
Deco i përgjigjet pyetjeve për Nico Williams, ka edhe disa fjalë për Lamine Yamal

Deco i përgjigjet pyetjeve për Nico Williams, ka edhe disa fjalë për Lamine Yamal

La Liga
Barcelona ka rënë dakord për kushtet personale me Nico Williams, është caktuar afati i transferimit

Barcelona ka rënë dakord për kushtet personale me Nico Williams, është caktuar afati i transferimit

La Liga
Joan Laporta u jep fund zërave nëse Barcelona po e transferon Nico Williamsin

Joan Laporta u jep fund zërave nëse Barcelona po e transferon Nico Williamsin

La Liga
Pedri mezi pret transferimin e Nico Williams: Do të ishte një nënshkrim i pabesueshëm

Pedri mezi pret transferimin e Nico Williams: Do të ishte një nënshkrim i pabesueshëm

La Liga
Liverpooli gati të paguajë klauzolën e lirimit të yllit të Euro 2024 i kërkuar edhe nga Barcelona dhe Chelsea

Liverpooli gati të paguajë klauzolën e lirimit të yllit të Euro 2024 i kërkuar edhe nga Barcelona dhe Chelsea

Premier League
Chelsea përgatit një mega ofertë për Nico Williams

Chelsea përgatit një mega ofertë për Nico Williams

Premier League
Bilbao refuzoi ofertën e parë, Barcelona po përgatit ta përfshijë edhe një futbollist në ofertën e dytë për Nico Williams

Bilbao refuzoi ofertën e parë, Barcelona po përgatit ta përfshijë edhe një futbollist në ofertën e dytë për Nico Williams

La Liga
Barcelona e ndarë në dy kampe, shumica preferon nënshkrimin e Nico Williamsit para Luis Diazit

Barcelona e ndarë në dy kampe, shumica preferon nënshkrimin e Nico Williamsit para Luis Diazit

La Liga
Chelsea po e mposhtë Barcelonën në shënjestrën e tyre kryesore

Chelsea po e mposhtë Barcelonën në shënjestrën e tyre kryesore

Premier League
Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

Barcelona po tenton ta shes yllin e skuadrës për ta paguar klauzolën e Nico Williams

La Liga
Po shkëlqen në Euro 2024 – Williams ‘shkatërroi’ Di Lorenzon e Italisë

Po shkëlqen në Euro 2024 – Williams ‘shkatërroi’ Di Lorenzon e Italisë

Përfaqësueset
Barcelona rivalizon tre gjigantët anglezë për shërbimet e Williams

Barcelona rivalizon tre gjigantët anglezë për shërbimet e Williams

Ndërkombëtare
Inaki Williams ka luajtur dy vitet e fundit me një nga lëndimet më të dhimbshme që mund të mendoni

Inaki Williams ka luajtur dy vitet e fundit me një nga lëndimet më të dhimbshme që mund të mendoni

La Liga
Superkupa e Spanjës 2025: Çiftet gjysmëfinaliste, data e ndeshjeve dhe stadiumi

Superkupa e Spanjës 2025: Çiftet gjysmëfinaliste, data e ndeshjeve dhe stadiumi

La Liga


mob5