LAJMI I FUNDIT:

Dustin Poirier

94 Artikuj

UFC po përgatitet për meçin e katërt të McGregor kundër Poirier

UFC po përgatitet për meçin e katërt të McGregor kundër Poirier

UFC
Top 5 momentet më tronditëse në UFC gjatë vitit 2021

Top 5 momentet më tronditëse në UFC gjatë vitit 2021

Driton Gajraku
Trilogjia me McGregor, dueli me Nate Diaz apo pensionimi – disa nga opsionet e Poirier pas humbjes nga Oliveira

Trilogjia me McGregor, dueli me Nate Diaz apo pensionimi – disa nga opsionet e Poirier pas humbjes nga Oliveira

UFC
Dustin Poirier zbret në renditjen e UFC-së, pas humbjes nga Charles Oliveira

Dustin Poirier zbret në renditjen e UFC-së, pas humbjes nga Charles Oliveira

UFC
Oliveira mposht Poirierin dhe mbron me sukses titullin në UFC 269

Oliveira mposht Poirierin dhe mbron me sukses titullin në UFC 269

UFC
McGregor zbulon të ardhmen e tij në boks, derisa tregon edhe për luftën e radhës në UFC

McGregor zbulon të ardhmen e tij në boks, derisa tregon edhe për luftën e radhës në UFC

UFC
Joe Rogan ka një teori të vetën se si u bë që Conor McGregor ta thyente këmbën ndaj Dustin Poirierit

Joe Rogan ka një teori të vetën se si u bë që Conor McGregor ta thyente këmbën ndaj Dustin Poirierit

UFC
McGregor bie për katër pozita në renditjen e UFC-së, Poirier mban vendin e parë

McGregor bie për katër pozita në renditjen e UFC-së, Poirier mban vendin e parë

UFC
Doktori ka dyshime se Conor McGregor u lëndua para trilogjisë me Dustin Poirier

Doktori ka dyshime se Conor McGregor u lëndua para trilogjisë me Dustin Poirier

UFC
Vazhdojnë talljet, Poirier synon ta shesë në ankand zinxhirin me ‘McGregorin e fjetur’ dhe paratë t’i dhurojë për bamirësi

Vazhdojnë talljet, Poirier synon ta shesë në ankand zinxhirin me ‘McGregorin e fjetur’ dhe paratë t’i dhurojë për bamirësi

UFC
Khabib thotë se mbështetja për McGregorin është ‘e keqe’ për MMA pas humbjes së tij në UFC 264

Khabib thotë se mbështetja për McGregorin është ‘e keqe’ për MMA pas humbjes së tij në UFC 264

UFC
Dustin Poirier i jep shpresë Conor McGregorit për përballjen e katërt

Dustin Poirier i jep shpresë Conor McGregorit për përballjen e katërt

UFC
Khabib e thotë hapur se diçka superiore bëri që McGregor ta thyejë këmbën

Khabib e thotë hapur se diçka superiore bëri që McGregor ta thyejë këmbën

UFC
McGregor vazhdon me fjalë abuzuese ndaj Porier, më pas shlyen postimin në Twitter

McGregor vazhdon me fjalë abuzuese ndaj Porier, më pas shlyen postimin në Twitter

UFC
Conor McGregor përjashtohet nga UFC deri në vitin 2022 pas trilogjisë me Poirier

Conor McGregor përjashtohet nga UFC deri në vitin 2022 pas trilogjisë me Poirier

UFC
McGregor nuk e kishte problem t’u thoshte Poirierit dhe gruas së tij se do t’i vriste kur ata të ishin në gjumë

McGregor nuk e kishte problem t’u thoshte Poirierit dhe gruas së tij se do t’i vriste kur ata të ishin në gjumë

UFC
Mashtrimi i hapur i McGregor ndaj Dustin Poirier që nuk u kap nga syri i kamerës derisa trilogjia ishte duke u zhvilluar

Mashtrimi i hapur i McGregor ndaj Dustin Poirier që nuk u kap nga syri i kamerës derisa trilogjia ishte duke u zhvilluar

UFC
Conor McGregor jep detajet rreth lëndimit, derisa e quan të jashtëligjshme fitoren e Poirier

Conor McGregor jep detajet rreth lëndimit, derisa e quan të jashtëligjshme fitoren e Poirier

UFC
Gruaja e Dustin Poirier nuk ngurroi t’ia tregonte gishtin e mesit McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme

Gruaja e Dustin Poirier nuk ngurroi t’ia tregonte gishtin e mesit McGregorit që po qëndronte i shtrirë në dysheme

UFC
Publikohen shumat që i ftuan 24 luftëtarët në UFC 264 – McGregor pësoi disfatë, por ishte më i paguari

Publikohen shumat që i ftuan 24 luftëtarët në UFC 264 – McGregor pësoi disfatë, por ishte më i paguari

UFC
Floyd Mayweather vendosi një bast prej 50 mijë dollarësh për humbjen e McGregor ndaj Poirier dhe e fitoi atë

Floyd Mayweather vendosi një bast prej 50 mijë dollarësh për humbjen e McGregor ndaj Poirier dhe e fitoi atë

UFC
Poirier mposhti McGregorin edhe me pikë në raundin e parë

Poirier mposhti McGregorin edhe me pikë në raundin e parë

UFC
“Nuk ka mbaruar”, McGregor tmerrohet nga humbja e meçit teksa shanë Poirierin

“Nuk ka mbaruar”, McGregor tmerrohet nga humbja e meçit teksa shanë Poirierin

UFC
Khabib Nurmagomedov i përgjigjet me thumba McGregorit pas humbjes ndaj Poirier

Khabib Nurmagomedov i përgjigjet me thumba McGregorit pas humbjes ndaj Poirier

UFC