LAJMI I FUNDIT:

Alicia Vikander

11 Artikuj

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Dukjet më të mira në tapetin e kuq të Festivalit të Filmit në Kanë 2022

Moda
Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Qindra e mijëra dollarë: 16 prej fustaneve më të shtrenjta që vajzat e famshme kanë veshur!

Modë
Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që kanë diferencë të madhe në moshë, por janë të lumtur me njëri-tjetrin

Dymbëdhjetë çiftet e famshme të Hollywoodit që kanë diferencë të madhe në moshë, por janë të lumtur me njëri-tjetrin

Yjet
Dhjetë çiftet e veshura më së bukuri gjatë vitit 2018

Dhjetë çiftet e veshura më së bukuri gjatë vitit 2018

Yjet
Pas “Tomb Raider”, Alicia Vikander do të luajë në filmin e Ridley Scott

Pas “Tomb Raider”, Alicia Vikander do të luajë në filmin e Ridley Scott

TV / Film
Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

Dhjetë aktoret që do ta luanin për mrekulli rolin e ‘007’

TV / Film
Publikohet paraqitja e shkurtër e “Tomb Raider”, në mars vjen premiera (Video)

Publikohet paraqitja e shkurtër e “Tomb Raider”, në mars vjen premiera (Video)

TV / Film
Yjet me moshë të njëjtë (Foto)

Yjet me moshë të njëjtë (Foto)

Yjet
Trendet më pikante të bukurisë nga tapeti i Oscars 2017

Trendet më pikante të bukurisë nga tapeti i Oscars 2017

Estetikë
Alicia Vikander, zëvendësuesja Angeline Jolie në rolin e Lara Croft (Foto)

Alicia Vikander, zëvendësuesja Angeline Jolie në rolin e Lara Croft (Foto)

TV / Film
Kalendari Pirelli, gratë e njohura pozojnë pa ngjyra dhe pa grim apo krehje të veçanta (Foto, Video)

Kalendari Pirelli, gratë e njohura pozojnë pa ngjyra dhe pa grim apo krehje të veçanta (Foto, Video)

Trend