Një person është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht në femër.

Rasti ka ndodhur të dielën rreth orës 22:00, në Podujevë.

Sipas raportit të policisë, viktima ka pësuar lëndime trupore dhe është dërguar për tretman mjekësorë.

“Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe  është dërguar për tretman mjekësorë. I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raport. /Telegrafi/