LAJMI I FUNDIT:

Podujevë

759 Artikuj

Kush janë autorët e masakrës së familjes Bogujevci?

Kush janë autorët e masakrës së familjes Bogujevci?

Drejtësi
Kurti: Masakra ndaj familjeve Bogujevci, Duriqi dhe Llugaliu dëshmi e gjenocidit të Serbisë në Kosovë

Kurti: Masakra ndaj familjeve Bogujevci, Duriqi dhe Llugaliu dëshmi e gjenocidit të Serbisë në Kosovë

Kosovë
Policia dhe Prokuroria e cilësojnë vrasje, por rasti në Dumnicë po dyshohet të jetë hakmarrje

Policia dhe Prokuroria e cilësojnë vrasje, por rasti në Dumnicë po dyshohet të jetë hakmarrje

Siguri
Breshër e shi – disa komuna të Kosovës përfshihen nga stuhia

Breshër e shi – disa komuna të Kosovës përfshihen nga stuhia

Kosovë
Vrasja në Dumnicë të Podujevës – viktima ishte 58 vjeçar, nuk dihen ende motivet

Vrasja në Dumnicë të Podujevës – viktima ishte 58 vjeçar, nuk dihen ende motivet

Jehona Hulaj
Gjendet një person i vdekur në Dumnicë të Podujevës

Gjendet një person i vdekur në Dumnicë të Podujevës

Kronika e Zezë
Arrestohet një person në Podujevë pasi ia publikoi ish të dashurës një foto nudo

Arrestohet një person në Podujevë pasi ia publikoi ish të dashurës një foto nudo

Kronika e Zezë
Bellopoja e Podujevës nën ujë, banorët thonë se nuk mund t’i mbjellin tokat

Bellopoja e Podujevës nën ujë, banorët thonë se nuk mund t’i mbjellin tokat

Kosovë
Bulliqi tregon për gjendjen në Podujevë e lumenjve pas reshjeve të shiut

Bulliqi tregon për gjendjen në Podujevë e lumenjve pas reshjeve të shiut

Komunat
Një person sulmoi seksualisht një të mitur në Podujevë

Një person sulmoi seksualisht një të mitur në Podujevë

Kronika e Zezë
Një person sulmoi fizikisht tre policë në Podujevë, i bëri për spital

Një person sulmoi fizikisht tre policë në Podujevë, i bëri për spital

Kronika e Zezë
Rrahje masive në Podujevë, lëndohen dy persona

Rrahje masive në Podujevë, lëndohen dy persona

Kronika e Zezë
Pas incidentit me imamin, rihapet Xhamia në Halabak të Podujevës

Pas incidentit me imamin, rihapet Xhamia në Halabak të Podujevës

Kosovë
Zhduket një vajzë në Podujevë

Zhduket një vajzë në Podujevë

Kronika e Zezë
Kërcënoi me vrasje bashkëshorten, dërgohet në Psikiatri i dyshuari në Podujevë

Kërcënoi me vrasje bashkëshorten, dërgohet në Psikiatri i dyshuari në Podujevë

Kronika e Zezë
E shantazhon një grua duke ia publikuar fotot në rrjete sociale, arrestohet 22-vjeçari në Rahovec

E shantazhon një grua duke ia publikuar fotot në rrjete sociale, arrestohet 22-vjeçari në Rahovec

Kronika e Zezë
Aksident në Podujevë, lëndohen katër persona

Aksident në Podujevë, lëndohen katër persona

Kronika e Zezë
Arrestohen tre persona në Podujeve, u rrahën mes vete

Arrestohen tre persona në Podujeve, u rrahën mes vete

Kronika e Zezë
Tentim vrasja në Podujevë, një person po trajtohet në QKUK

Tentim vrasja në Podujevë, një person po trajtohet në QKUK

Kronika e Zezë
​Ndërtimi i Stacionit të Autobusëve në Podujevë, komuna: Kushtet atmosferike “ndalën” punimet

​Ndërtimi i Stacionit të Autobusëve në Podujevë, komuna: Kushtet atmosferike “ndalën” punimet

Kosovë
Llapjani i merr fëmijët pa lejen e bashkëshortes dhe largohet nga Kosova

Llapjani i merr fëmijët pa lejen e bashkëshortes dhe largohet nga Kosova

Kronika e Zezë
Tentim vrasje në Podujevë, viktima goditet nga një plumb derisa ishte në oborr

Tentim vrasje në Podujevë, viktima goditet nga një plumb derisa ishte në oborr

Kronika e Zezë
Nancy Levin, nga Amerika në Kosovë – vullnetare e Korpusit të Paqes

Nancy Levin, nga Amerika në Kosovë – vullnetare e Korpusit të Paqes

Kosovë
E mashtruan për vizë gjermane dhe ia marrin 1500 euro, Policia arreston dy të dyshuar

E mashtruan për vizë gjermane dhe ia marrin 1500 euro, Policia arreston dy të dyshuar

Kronika e Zezë