LAJMI I FUNDIT:

Sulmohet seksualisht një femër në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Sulmohet seksualisht një femër në Prishtinë, arrestohet i dyshuari

Një femër raportohet se është sulmuar seksualisht në Prishtinë.

Reklama

Lidhur me rastin, policia njofton se të mërkurën ka arrestuar një person të dyshuar.

“Prishtinë 15.03.2023-00:30. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar nën dyshimin se i njëjti ka kryer veprën e lartcekur ndaj viktimës femër kosovare”, thuhet në raportin policor.

Në konsultim me prokurorin, viktima është dërguar për ekzaminime  mjekësore, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje. /Telegrafi/


Në trend Lajme

Më shumë
Tensionet në veri, Lajçak tregon se çfarë biseduan me Vuçiqin

Tensionet në veri, Lajçak tregon se çfarë biseduan me Vuçiqin

Lajme
Tri kërkesat e ndërkombëtarëve për veriun, analistët: Të zbatohen pa vonesa, në të kundërtën mund të ketë sanksione

Tri kërkesat e ndërkombëtarëve për veriun, analistët: Të zbatohen pa vonesa, në të kundërtën mund të ketë sanksione

Donjeta Zeqiraj
Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Arrestohen një shtetas kosovar dhe një shtetase shqiptare në Pejë, dyshohen për prostitucion

Kronika e Zezë
Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Përplasje e ashpër me fyerje ndërmjet Bahtirit dhe Matoshit

Lajme
Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Një grua në Ferizaj raporton se është dhunuar për tri vjet, policia nis hetimet

Kronika e Zezë
Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Këshilltari i Kurtit i reagon Escobarit: Një popull nuk i nënshtrohet një emisari

Politikë
Kalo në kategori