LAJMI I FUNDIT:

Stresi kërkon nga ndjekësit ta përkrahin Luiz Ejllin deri në fund: Po bën namin, është djalë shembullor

Stresi kërkon nga ndjekësit ta përkrahin Luiz Ejllin deri në fund: Po bën namin, është djalë shembullor

Arkimed Lushaj – Stresi tashmë është fituesi i edicionit të parë të Big Brother VIP Kosova.

Reklama

Ai qëndroi plot 103 ditë brenda dhe arriti të marrë çmimin e madh prej 160 mijë eurosh.

I njëjti ka reaguar disa herë pas daljes dhe fitores nga BBVK, teksa ka falënderuar të gjithë që e kanë votuar e mbështetur.

Foto: Screenshot/TikTok

Në një live në rrjete sociale, reperi nga Shqipëria u ka kërkuar të gjithë ndjekësve që ta përkrahin Luizin deri në finale.

Stresi me dedikim për prindërit: Faleminderit për gjithçka që bëtë dhe që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja
Lexo po ashtu Stresi me dedikim për prindërit: Faleminderit për gjithçka që bëtë dhe që do të ishit në gjendje të bënit nëse ju kërkoja

Këngëtari ka bërë thirrje nga vende të ndryshme të trojeve shqiptare që të mbështetet Ejlli, duke shtuar se është një djalë shembullor.

View this post on Instagram

A post shared by STRESI (@stresi)

“Të gjithë që jeni këtu, ju kisha bërë thirrje gjithë popullit të Kosovës, gjithë Maqedonisë, Tetovës e kemi një banor tjetër, mik shumë i imi i ngushtë është Luizi që do ta suportojmë deri në fund në Shqipëri që po bën namin. Unë ju kisha thënë ta mbështetim maksimalisht sepse është djalë shembullor”, tha ai.

Stresi theksojmë që ngeli në fund të finales me aktorin Vedat Bajrami, i cili u rendit i dyti më i votuar nga publiku në BBVK. /Telegrafi/


Në trend Magazina

Më shumë
Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Mozzikut i refuzohet viza për hyrje në Amerikë, detyrohet të anulojë koncertet e planifikuara

Magazina
Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Prezantuesja kroate dhe legjenda Hierro janë në pritje të fëmijës së parë të përbashkët

Magazina
Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Xhuli shkon në mbrëmje të maturës, zgjedh një nga 300 djem kandidatë për t'u bërë shoqëruese

Magazina
E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

E njohur për figurën e admiruar trupore, Ana Kabashi josh në pozat me bikini

Magazina

"I'm Good (Blue)" nga Bebe Rexha dhe David Guetta arrin një miliard dëgjime në Spotify

Magazina
Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Rita Ora ua tregon të pasmet paparacëve pas përfundimit të stërvitjes së fitnesit

Magazina
Kalo në kategori