Reperi i njohur Stresi, është shumë aktiv me postime në rrjetet sociale.

Jo të pakta janë rastet kur ai ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria e tij.

Së fundmi, reperi nga Shqipëria ka publikuar në InstaStory një fotografi, ku shfaqej duke pozuar pranë një veture luksoze.

View this post on Instagram

Shiko kush luan 👀👀👀 Neser Mbrema

A post shared by STRESI (@stresi) on Nov 8, 2019 at 7:31am PST

Për rastësi, vetura kishte targat e shkruara “MMV”, që në shprehjen e estradës njihet si: “Më i madhi në vend”.

Foto: Stresi/InstaStory

“Gjithë e kam ditë që jam MMV”, ka shkruar Stresi në mbishkrimin e kësaj fotografie.

Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare Të gjitha lajmet nga Estrada Shqiptare

“MMV” si shprehje është përdor veçanërisht nga Getoar Selimi në këngët e tij, i cili njëherësh ka edhe një miqësi shumë të mirë me Stresin. /Telegrafi/