LAJMI I FUNDIT:

Stadiumet më të këqija në Evropë – pesë janë vetëm nga Serie A

Stadiumet më të këqija në Evropë – pesë janë vetëm nga Serie A

Stadiumi më i keq në Evropë? “Castellani” i Empolit, raporton SportMediaset.

Reklama

Kjo u zbulua nga një renditje e përpiluar nga faqja britanike MoneySports dhe bazuar në komentet e postuara nga fansat dhe vizitorët në tre platforma të ndryshme: Tripavdisor, Google dhe Football Ground Map.

Ndër 15 vendet më të këqija në kontinent, pesë janë nga Serie A:

Napoli

Fiorentina

Montpellier

Levski, Bullgari

Belgjike, Club Brugge

Verona

Venezia

Getafe

Stadiumi King Baudouin, Belgjikë

Stadion Maksimir, Kroaci (Dinamo Zagreb)

Balaidos, Spanjë (Celta Vigo)

Stadiumi Castellani, Itali (Empoli) /Telegrafi/

Në trend Sport

Më shumë
Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Zidane pranon të marrë drejtimin e Marseilles, por vetëm me një kusht

Ligue 1
Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Mesut Ozil krijon 'skuadrën e ëndrrave' të Ligës së Kampionëve këtë sezon, shumë zgjedhje befasuese

Liga e Kampionëve
Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Liverpool ka gjetur një zëvendësues për Mohamed Salah, për të do të paguhen 60 milionë euro

Premier League
Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

Debat i ashpër mes Ancelottit dhe Vinicius Jr në mes të ndeshjes, në fund dyshja nuk u përshëndet fare

La Liga
Futbollisti i Nice kërcënon të vetëvritet duke kërcyer nga një urë e lartë 100 metra

Futbollisti i Nice kërcënon të vetëvritet duke kërcyer nga një urë e lartë 100 metra

Ligue 1
“Duhet të gjej një zgjidhje” - Guardiola e pranon se Man Cityt do t'i mungojnë disa lojtarë kyç në ndeshjen e ardhshme

“Duhet të gjej një zgjidhje” - Guardiola e pranon se Man Cityt do t'i mungojnë disa lojtarë kyç në ndeshjen e ardhshme

Premier League
Kalo në kategori