LAJMI I FUNDIT:

“Sot është dita” – Yjet ndërkombëtare bëjnë thirrje që të votohet në zgjedhjet e SHBA-së

“Sot është dita” – Yjet ndërkombëtare bëjnë thirrje që të votohet në zgjedhjet e SHBA-së
(Foto: DailyMail)

Dita e zgjedhjeve tashmë ka arritur për të gjithë amerikanët, të cilët kanë zgjedhur të votojnë.

Gjatë ditës së sotme (e martë) një numër i madh i yjeve ndërkombëtare kanë ndarë imazhe të ndryshme, që inkurajonin fansat e tyre të votojnë për ndryshim, shkruan Daily Mail.


Cardi B, Kourtney Kardashian dhe David Schwimmer janë disa prej tyre që vendosën edhe disa stikera, në të cilat shkruante “Unë votova”.

Ndërkaq, krijuesja e hitit “Wap” kishte thënë se tashmë ndihet më mirë, pasi pretendon që vendi të bëhet një vend më i mirë.

Përpos këtyre tre personazheve, ishin edhe Kylie Jenner, Hailey Bieber, Sarah Michelle, Selena Gomez, Chelsea Handler dhe jo vetëm.

Po ashtu, mediat e huaja deri më tani kanë raportuar për një numër rekord të votuesve, pasi që në momentet e para mblodhën mbi 100 milionë votime. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Filmi i ri i Netflix me Jessica Alba u kritikua ashpër nga shikuesit, duke e etiketuar të tmerrshëm

Magazina
Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Jennifer Lopez mahnit plot elegancë, në shfaqjen e Dior në Paris

Magazina
“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

“Ua kam lëshuar ujin” – Meriton Mjekiqi nuk flet me askënd përveç Ilnisës?

Magazina
Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Roza Lati rrëfeu se vuajti gjatë lidhjes me këngëtarin, Stine flet për marrëdhënien me moderatoren: S’kemi fare komunikim

Magazina
Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Taylor Swift gëlltit përsëri një insekt gjatë performancës së saj në Londër, muaj pasi bëri të njëjtën gjë në Chigaco

Magazina
Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Mozzik publikon mesazhet - i kishte shkruar Lotinës disa vite më parë

Magazina
Kalo në kategori