LAJMI I FUNDIT:

Sophie Turner fotografohet për herë të parë pas lindjes, derisa shfaqet në një shëtitje me bashkëshortin Joe Jonas

Sophie Turner fotografohet për herë të parë pas lindjes, derisa shfaqet në një shëtitje me bashkëshortin Joe Jonas

Sophie Turner u fotografua për herë të parë me bashkëshortin e saj, Joe Jonas, gjatë një shëtitje me diell që pas lindjes së vajzës, Willa, më 22 korrik.

Prindërit e rinj, të cilët mirëpritën vajzën e tyre në më pak se dy muaj pas përvjetorit të parë të martesës, u shfaqën duke mbajtur duart me njëri-tjetrin rreth lagjes së tyre në Los Angeles të enjten.


Derisa po ecnin në shpejtësi, ylli i “Game of Thrones” u shfaq atraktive në një palë pantallona të bardha e triko të shkurtër bardh e zi.

Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto: SplashNews.com)

24 vjeçarja dukjen e kompletoi me një palë atlete ‘Nike’, syze dielli e maskë si masë preventive ndaj coronavirusit.

Ylli i "Game of Thrones", Sophie Turner bëhet nënë për herë të parë
Lexo po ashtu Ylli i "Game of Thrones", Sophie Turner bëhet nënë për herë të parë

Në anën tjetër, Jonas kishte veshur një triko të zezë, pantallona po ashtu të së njëjtës ngjyrë, syze dielli dhe po mbante një maskë të zezë.

Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto: SplashNews.com)

Sophie dhe Joe, 30 vjeçar, ndërkohë konfirmuan lajmin në një deklaratë duke shtuar se ‘janë të gëzuar për ndryshimin e ri’.

Që kur u shpërndanë lajmet për foshnjën, fansat e zjarrtë të “Game Of Thrones” theksuan se emri Willa ka një lidhje me shfaqjen e famshme.

Çifti u takuan për herë të parë në 2016, teksa lidhja e tyre u bë zyrtare në vitin 2017.

Të njëjtit më pas u martuan në Las Vegas në një ceremoni private në maj të vitit 2019. /Telegrafi/

Joe Jonas dhe Sophie Turner (Foto: SplashNews.com)

Në trend Magazina

Më shumë
Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Biznesmeni shqiptar i drejtohet Besit pas ndarjes nga Xhensila: Të pata thënë, më vjen keq por ke shpëtuar një herë e mirë

Magazina
Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Finalisti Romeo Veshaj nuk shfaqet në ‘Post Big Brother’, Ledion Liço zbulon detajet

Magazina
U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

U filmua rrugëve të Tiranës, Egla zbulon se çfarë ndodhi para se të futej në Dhomën e Bardhë

Magazina
Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Rrëmbeu fitoren e BBVA, i kthehet Meritoni: Pse nuk e pranon që ta dhamë fitoren unë dhe Ilnisa

Magazina
Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Pas spekulimeve të shumta, Romeo bën veprimin e papritur në lidhje me Heidin

Magazina
Nuk e pranon fitoren e Eglës në Big Brother, gazetarja e njohur shpërthen në ofendime të rënda

Nuk e pranon fitoren e Eglës në Big Brother, gazetarja e njohur shpërthen në ofendime të rënda

Magazina
Kalo në kategori