Një ikje nga përditshmëria në formë romantike! Scott Disick dhe Sofia Richie janë shfaqur mjaft hot gjatë pushimit të tyre në Cabo San Lucas të Meksikës.

Modelja 19 vjeçare dhe ylli i “Keeping Up With the Kardashians” u kënaqën duke u rrezitur së bashku nën diellin meksikan gjatë pushimeve dhe Richie zgjodhi që të shfaqej “topless” me bikini.

Fantastike në bikini të zeza, Sofia bën diferencën. Foto: BackGrid

Richie u shfaq “topless” sipas atyre që ishin prezent afër në resort, kurse bukuroshja u relaksua pas udhëtimeve në Venedik, Nju Jork dhe Puerto Vallarta, udhëtime këto që filluan në shtator pasi u konfirmua lidhja e tyre nga US Weekly.

Reklama

Sofia relaksohet duke u mbuluar me peshqir pas rezitjes. Foto: BackGrid

Ajo u shfaq në bikini të zeza, teksa flokun e kishte të kapur e të kthyer prapa. Richie tregoi trupin e saj në top formë, teksa shijonte diellin duke u rrezitur.

Reklama

Teksa ajo po shijonte diellin e zhveshur, i dashuri edhe po e shikonte atë, por edhe po përdorte telefonin.

Mashkull gjentil – Disick mbulon modelen me peshqir! Foto: BackGrid

Çifti konfirmoi lidhjen në shtator në një postim në Instagram duke qëndruar në jaht në Miami.

Sofia Richie topless, Foto: BackGrid

Richie shihet teksa mbulohen me peshqir nga i dashuri i saj, teksa me të përfunduar u ngrit për t’u mbuluar me peshqir, duke mos lejuar që gjoksi i saj të shfaqet per paparacët. /Telegrafi/