Këngëtari i njohur 2po2 po vazhdon të jetë shumë aktiv dhe i ndjekur nga fansat në rrjetet sociale.

Ai ka nisur pushimet në Spanjë me bashkëshorten e tij, teksa së fundmi kanë ndarë një fotografi në Instagram.

Çifti duken mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit dhe të njëjtit kanë zgjedhur ishujt ‘Medas’ si destinacion luksoz të pushimeve të tyre.

View this post on Instagram

Shac A Je Qu @bena113

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Aug 1, 2020 at 2:35am PDT

“Shac a je qu”, është përshkrimi që ia ka vënë fotos – ku i është referuar frazës së famshme të një çifti që u bë viral gjatë këtyre ditëve ne shtypin rozë.

Të gjitha lajmet nga 2po2 Të gjitha lajmet nga 2po2

Ndërkohë të shumta kanë qenë reagimet e fansave që ka pranuar në hapësirën për komente.

View this post on Instagram

Pako #Perhajrdistancimsociallarje

A post shared by 2po2 (@besnik2po2) on Jul 31, 2020 at 10:55am PDT

Reklama

2po2 përndryshe ka kohë që nuk ka lansuar ndonjë projekt të ri muzikor për fansat e tij.

Reklama

Ai tashmë ka ndërtuar jetën në Francë bashkë me gruan e tij, Arbenën dhe janë prindër të tre fëmijëve. /Telegrafi/