LAJMI I FUNDIT:

Si kanë ndryshuar 15 të famshmit që nga fillimi i karrierës së tyre?

Si kanë ndryshuar 15 të famshmit që nga fillimi i karrierës së tyre?
3. Beyoncé

Ne i shohim të famshmit tanë të preferuar çdo ditë në TV dhe jo gjithmonë vërejmë sa kanë ndryshuar pak nga pak me kalimin e viteve.

Por nganjëherë ne ndjehemi të mahnitur me atë se si një aktor ka ndryshuar pasi ka parë një film të vjetër, për shembull.

Koha po kalon, kjo është arsyeja pse është kaq interesante të krahasosh aktorët me atë se si dukeshin atëherë me paraqitjen e tyre tani.

Bright Side ka sjell së fundmi një krahasim të 15 yjeve të famshëm se si duken tani, dhe si dukeshin kur filluan karrierën e tyre. /Telegrafi/

1. Robert Downey Jr.

2. Lady Gaga
Reklama

3. Beyoncé

4. Ryan Reynolds

5. Bradley Cooper

6. Uma Thurman

7. George Clooney

8. Victoria Beckham

9. Haley Joel Osment

10. Daniel Craig

11. Keanu Reeves

12. Blake Lively

13. Charlize Theron

14. Hugh Jackman

15. Jason Momoa

Në trend Magazina

Më shumë
Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Bruno: Të gjithë banorët e Big Brother VIP Kosova janë paguar

Magazina
Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Fotografi në vende të njëjta në periudhë të njëjtë kohore – rikthehen aludimet për lidhjen e mohuar të Kiarës me djalin e biznesmenit të njohur shqiptar

Magazina
Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Motra e Luizit zbulon se ka folur me Kiarën pas eliminimit të saj nga Big Brother VIP Albania?

Magazina

"Çfarë pune ke ti me Luizin" - publikohet telefonata e Oltës me bashkëshortin e saj brenda BBVA, produksioni ndërpret telefonatën

Magazina
Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Kujtim nga Big Brother - 'Ciao Berto' mirëpret në fabrikë finalistin Artan Thaçi: Si u jetësua kolltuku i dizajnuar në dedikim për Cimën

Butrint Avdyli
Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Luizi nervozohet pasi produksioni ia ndërprenë telefonatën me nënën

Magazina
Kalo në kategori