LAJMI I FUNDIT:

Si kanë ndryshuar 15 të famshmit që nga fillimi i karrierës së tyre?

Si kanë ndryshuar 15 të famshmit që nga fillimi i karrierës së tyre?
3. Beyoncé

Ne i shohim të famshmit tanë të preferuar çdo ditë në TV dhe jo gjithmonë vërejmë sa kanë ndryshuar pak nga pak me kalimin e viteve.

Por nganjëherë ne ndjehemi të mahnitur me atë se si një aktor ka ndryshuar pasi ka parë një film të vjetër, për shembull.


Koha po kalon, kjo është arsyeja pse është kaq interesante të krahasosh aktorët me atë se si dukeshin atëherë me paraqitjen e tyre tani.

Tetë mesazhet e fshehura që tregojnë një anë të thellë të filmave të animuar nga "Disney"
Lexo po ashtu Tetë mesazhet e fshehura që tregojnë një anë të thellë të filmave të animuar nga "Disney"

Bright Side ka sjell së fundmi një krahasim të 15 yjeve të famshëm se si duken tani, dhe si dukeshin kur filluan karrierën e tyre. /Telegrafi/

1. Robert Downey Jr.

2. Lady Gaga

3. Beyoncé

4. Ryan Reynolds

5. Bradley Cooper

6. Uma Thurman

7. George Clooney

8. Victoria Beckham

9. Haley Joel Osment

10. Daniel Craig

11. Keanu Reeves

12. Blake Lively

13. Charlize Theron

14. Hugh Jackman

15. Jason Momoa

Në trend Magazina

Më shumë
Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Don Xhoni dënohet nga policia, pasi bëri gara shpejtësie me Lamborghini në Tiranë

Magazina
Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Oriola Marashi merr tërë vëmendjen me dukjen e mrekullueshme, në një set fotografik të publikuar së fundi

Magazina

"I shoh kokë më kokë" - Pas daljes, Françeska tregon se kush mund ta fitojë Big Brother-in

Magazina
Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Edhe Meritoni në finale - për herë të parë një banor nga Kosova, finalist në Big Brother VIP Albania

Magazina
Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Blero përlotet pasi dëgjon zërin e Afronës në studio, e pranon publikisht: Më kanë tradhtuar

Magazina
Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Françeska eliminohet nga BBVA - pesë banorët e mbetur janë zyrtarisht në finale

Magazina
Kalo në kategori