LAJMI I FUNDIT:

“Si fëmijë”, Vesa Vllasaliu thotë se është e shokuar nga fjalët e Shqipes në klipin me Adrin

“Si fëmijë”, Vesa Vllasaliu thotë se është e shokuar nga fjalët e Shqipes në klipin me Adrin

Adri dhe Shqipja kanë nxitur shumë debat te banorët e tjerë me një klip që u shfaq në spektakël.

Ata kanë diskutuar për një pjesë të konkurrentëve dhe në këtë e kanë edhe Vesa Vllasaliun.


Pas klipit, një reagim u bë edhe nga bukuroshja nga Gjilani, e cila tha se është pak e shokuar nga ato që ka parë.

Foto: Screenshot/YouTube

“Jam pak e shokuar se këto fjalë nuk mi ka thënë Shqipja asnjëherë në sy. Për ty ne të gjithë jemi fëmijë. Ti të gjithëve po i thua fëmijë. I përmenda disa gjeste, se më ka thënë fëmijë”, u shpreh ajo.

Deklaratat e Adrit dhe Shqipes e acaruan Gani Gërminë, reagon ashpër: Heshtja ime flet më shumë se fjalët
Lexo po ashtu Deklaratat e Adrit dhe Shqipes e acaruan Gani Gërminë, reagon ashpër: Heshtja ime flet më shumë se fjalët

Vesa tutje shtoi: “Nuk më erdhi në rregull me i thënë të tjerëve se jam fëmijë. Në rregull jemi”.

Foto: Screenshot/YouTube

Në debat u përfshi sërish Shqipja duke thënë se fëmijë e ka cilësuar vetëm Vesën, jo të gjithë.

Veç kësaj, u akuzua edhe Gani Gërmiu, duke thënë se nuk është i njëjtë nëse nuk pi. /Telegrafi/

Në trend Magazina

Më shumë
E mbuluar dhe me kurorën e

E mbuluar dhe me kurorën e "miss"-it, publikohen të tjera fotografi të Kaderit nga e kaluara ku dukej shumë më ndryshe

Magazina
Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Azem Gagica eliminohet nga Big Brother VIP Kosova 2, por i qëllon bileta kthyese

Magazina

"Pse ke pranuar të flesh me Ganinë kur je e martuar", Linda Halimi i përgjigjet pyetjes së sikletshme në BBVK

Magazina
Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Alba takon motrën në BBVK - i jep informacione nga jashtë teksa vazhdimisht ndërpritet nga Jonida

Magazina

"Ky është sulm fizik" - publikohet materiali ku tregon incidentin mes Shqipes dhe Gani Gërmisë

Magazina
Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Sondazhi i javës në Telegrafi: Lexuesit zgjedhin me 32 për qind njëri nga shtatë të nominuarit që duhet të dalë nga BBVK

Magazina
Kalo në kategori