Shumë prej nesh mbase e pyesin veten se si veprojnë yjet botërore në jetën e përditshme. 

Do t’ju ofrojmë mundësinë t’i shihni 10 çiftet e famshme se çfarë bëjnë në përditshmërinë e tyre.

Këto fotografi dëshmojnë se pa grim dhe pa veshje madhështore, Hollywood-i është po aq i zakonshëm dhe i njëjtë sa jeta e të gjithë njerëzve tjerë.

Më poshtë kemi dhjetë çifte

Ashton Kutcher dhe Mila Kunis


Bradley Cooper dhe Irina Shayk


Eddie Redmayne dhe Hannah Bagshawe

 Keira Knightley dhe James Righton

 Megan Fox dhe Brian Austin Green

Benedict

Cumberbatch dhe Sophie Hunter

Olivia Wilde dhe Jason Sudeikis

Matt Damon dhe Luciana Barroso

Julianne Moore dhe Bart Freundlich

Sacha Baron Cohen dhe Isla Fisher