Conor McGregor është i gatshëm që të ndeshet sërish, mirëpo e ka të vështirë që të gjejë kundërshtar.

Irlandezi është i hapur që të ndeshet me këdo në kategorinë e tij, mirëpo shumë prej kundërshtarëve janë të zënë.

31-vjeçarit i është premtuar rimeçi me Khabib Nurmagomedov nga Dana White, mirëpo ai duhet të presë që ylli nga Dagestani ta zhvillojë duelin ndaj Justin Gaethje që është caktuar për muajin shtator.

McGregor do të përballet me fituesin e duelit ndërmjet Khabib dhe Justin Gaethje McGregor do të përballet me fituesin e duelit ndërmjet Khabib dhe Justin Gaethje

SunSport ka bërë listën me shtatë kundërshtarët që mund të përballen me McGregor:

Nate Diaz

(Foto: Steve Marcus/Getty Images/Guliver)

Jorge Masvidal

(Foto: Steven Ryan/Getty Images/Guliver)

Khabib Nurmagomedov

(Foto: Getty Images/Guliver)

Justin Gaethje

(Foto: Douglas P. DeFelice/Getty Images/Guliver)

Anderson Silva

(Foto: Alexandre Schneider/Getty Images/Guliver)

Reklama

Kamaru Usman

(Foto: Steve Marcus/Getty Images/Guliver)

Dustin Poirier

(Foto: Francois Nel/Getty Images/Guliver)

/Telegrafi/